Rankings

 
 
 
Complete Rankings
 
Page 1
<< Prev | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | Next>>
ClubNameCurrent Ranking
St Theresas Shane Grace 2713 
Wakefield Harriers Chris Hunter 2678 
Stockport Harriers Stephen Humphries 2666 
West End Runners Andrew Quigley 2664 
Leeds City Athletic Club Louis Neale 2656 
Middleton Harriers Athletic Club Jordan Burke 2653 
Denby Dale Travellers Gus Dufeu-Long 2642 
Valley Striders John Shanks 2636 
Bradford Airedale Ethan Roberts-Cutts 2629 
Rochdale Triathlon Andrew Rogers 2627 
Hallamshire Harriers Jonah Cooper 2624 
Manchester YMCA Harriers Tim Shanker 2621 
Wakefield Harriers Mark Bostock 2621 
Wakefield Harriers Ashley Crow 2620 
Bradford Airedale Joseph Hinshelwood 2615 
Kettering Town Harriers Luke Myers 2613 
North Shields Poly AC Chris Waite 2612 
Crook and District Athletic Club Samuel Beckett 2612 
North Derbyshire Running Club Will Relf 2612 
Hallamshire Harriers Tommy Power 2603 
Goole Viking Striders David McKinnon 2602 
Spenborough & District AC Joe Sagar 2600 
Horsforth Harriers Lindsay Clegg 2600 
Halifax Harriers Harry Johnson 2598 
Knavesmire Harriers Andrew Heather 2597 
Hallamshire Harriers Jamie Hall 2596 
Trafford Athletic Club Thomas Charles 2596 
Chapel Allerton Runners Sam Robins 2595 
Rotherham Harriers Elliot Smales 2595 
Dewsbury Road Runners Mark Holden 2595 
Barnsley Athletic Club Gareth Cooke 2593 
Kirkstall Harriers Ben Coldwell 2593 
North Derbyshire Running Club Martin Cooper 2592 
Leeds City Athletic Club Matthew Grieve 2591 
Leeds City Athletic Club Jason Hall 2591 
North Shields Poly AC James Anderson 2591 
Wakefield Harriers Adam Peers 2588 
New Marske Harriers Lewis Gamble-Thompson 2587 
Barnsley Athletic Club Scott Hinchcliffe 2587 
Lincoln Wellington Athletic Club William Strangeway 2586 
Durham City Harriers Benjamin Douglas 2585 
Wakefield Harriers Jake Worton 2585 
Wetherby Runners Angela Reeve 2584 
Ilkley Harriers Nathan Edmondson 2584 
Spenborough & District AC Simon Bolland-Cage 2584 
Blackhill Bounders Running Club Mark Temple 2584 
Queensbury Running Club Tom Collinge 2584 
Stadium Runners Simon Courtney 2583 
Airecentre Pacers Andrew Humphries 2583 
Leeds University Jim Gordon 2583 
West End Runners Gary Hawksley 2582 
North Derbyshire Running Club Robert Brailsford 2582 
Holmfirth Harriers Richard Anderson 2581 
Retford Athletic Club Samuel Roberts 2581 
North Derbyshire Running Club Charles Bell 2581 
Lothian Running Club Brian Lees 2581 
Midland Masters Donato Esposito 2580 
Denby Dale Travellers Abigail Caie 2579 
City of Hull AC Tim Savage 2579 
Abbey Runners Freddie Roden 2578 
Kingstone Runners James Charlesworth 2578 
Richmond & Zetland Harriers Robert Scott 2577 
Tadcaster Harriers James Eaton 2577 
Tadcaster Harriers Wayne Wetherhill 2577 
Hallamshire Harriers Mo Martin 2577 
York Postal Harriers Dominic Carter 2577 
Penistone Footpath Runners Mathew Mills 2577 
Hillsborough & Rivelin Running Club Daniel Smith 2577 
Border Harriers Athletics Club James Salt 2577 
Salford Harriers Patrick Henderson 2576 
Holmfirth Harriers Kai Sunman 2576 
Pocklington Runners David Gossip 2576 
Leeds City Athletic Club Mohamed Abshir 2575 
Bingley Harriers Matthew Lee 2574 
Northowram Pumas Chris Newton 2573 
Knavesmire Harriers Nik Tarrega 2573 
Valley Striders Jonathan Young 2572 
Ilkley Harriers Edward Hobbs 2572 
Barnsley Athletic Club Gary Briscoe 2571 
Hallamshire Harriers Katie Stowers 2571 
Wakefield Harriers Daniel Franks 2571 
Bramley Breezers Josh Booth 2570 
Ilkley Harriers Jack Cummings 2570 
Sheffield Athletic Club Madeleine Davey 2570 
Goole Viking Striders Jonathon Harding 2569 
Lincoln Wellington Athletic Club Elliott Stones 2569 
Halifax Harriers Will Stewart 2569 
Pudsey Pacers Matthew Livesey 2569 
Valley Striders Joost Vogel 2569 
Sheffield Running Club Keith Swainson 2569 
Stadium Runners Pete Martin 2568 
Doncaster Athletic Club Lee Davies 2568 
Denby Dale Travellers James Mumford 2568 
Stainland Lions Gavin Mulholland 2568 
Otley Athletic Club Scott Harrington 2568 
Stainland Lions Ed Hyland 2568 
Stadium Runners Leo Timmins 2568 
Rothwell Harriers Sarah Tolkin 2567 
Hallamshire Harriers Ellie Rogers 2567 
Stadium Runners Matthew Pierson 2567 
Lincoln Wellington Athletic Club Ryan Page 2566 
Rothwell Harriers Lili Allard 2566 
West Cheshire Athletic Club Michael Young 2566 
Wakefield Harriers Ben Butler 2565 
Hallamshire Harriers David Lewis 2565 
Otley Athletic Club Tony Walker 2565 
Leeds City Athletic Club Mike Burrett 2565 
Loftus and Whitby Athletic Club Adam Theaker 2565 
Hyde Park Harriers Adam Lomas 2565 
Leeds City Athletic Club Jonathan Walton 2564 
Birtley Athletics Club Tracy Millmore 2564 
Spenborough & District AC Tom Dart 2564 
Hyde Park Harriers Michael Vargas 2564 
Houghton and Peterlee Athletics Club Christopher Coulson 2563 
Dewsbury Road Runners Mikey Brown 2563 
Otley Athletic Club Frank Beresford 2563 
Horsforth Harriers Phil Boynton 2563 
Hallamshire Harriers John Birch 2563 
Bridlington Road Runners Danny Brunton 2563 
Knaresborough Striders Tom Calvert 2562 
Tadcaster Harriers Joe Firth 2562 
City of Hull AC Paul Lyons 2562 
Stadium Runners Joe Baker 2562 
Tadcaster Harriers Paul Hathaway 2562 
Salford Harriers Paul Bannister 2561 
Hyde Park Harriers Thomas Moulding 2561 
Fitmums & Friends Stuart Spencer 2561 
Leeds City Athletic Club Benjamin Douglas 2561 
Beverley Athletic Club James Johnson 2561 
Richmond & Zetland Harriers Carl Jones 2561 
Leeds City Athletic Club Alex Bellew 2560 
Northowram Pumas Kole Broadfoot-Cox 2560 
Valley Striders Rav Panesar 2560 
Leeds City Athletic Club Jon Stewart 2559 
Manchester YMCA Harriers Josh Makin 2559 
Thames Hare and Hounds Phillip Tedd 2559 
City of Hull AC Ben Wales 2559 
Baildon Runners Andrew Robinson 2559 
Wakefield Harriers Stewart Knowles 2558 
Queensbury Running Club Paul Greenwood 2558 
Dark Peak Tom Saville 2558 
Roberttown Road Runners Martin Peck 2558 
Stadium Runners Henry Carter 2558 
Shrewsbury Athletics Club Paul Jones 2558 
Worksop Harriers Thomas Shaw 2558 
Lonely Goat RC  David David 2558 
Kirkstall Harriers Simon Wells 2557 
Hillsborough & Rivelin Running Club Jimmie Stuart 2557 
City of Hull AC Matthew Nelson 2557 
Snaith & Cowick Running Club Alan Marshall 2557 
East Hull Harriers Lewis Suddaby 2557 
Stadium Runners Luc Burnip 2557 
Northowram Pumas Martin Klavon 2557 
Pudsey Pacers Steffan Walters 2556 
Nidd Valley Road Runners Adam Kirk 2556 
Knavesmire Harriers David Morrison 2556 
North Derbyshire Running Club Stephen Rundell 2555 
Cleethorpes Athletic Club Rob Payne 2555 
Hillsborough & Rivelin Running Club Alex Day 2555 
Thirsk And Sowerby Harriers Tom Levi 2554 
Denby Dale Travellers Ben Worboys-Hodgson 2553 
Sale Harriers Nicholas Barry 2553 
York Acorn Running Club Kieron Brown 2553 
Steel City Striders Rob Byers 2553 
Stainland Lions Gavin Foster 2553 
Cleethorpes Athletic Club Andrew Ely 2553 
Helm Hill Runners Barney Plummer 2552 
Scarborough Athletic Club Jackson Smith 2552 
St Theresas Jamie Graham 2552 
Leeds City Athletic Club Leon Foster 2552 
Stadium Runners Michael Cottam 2552 
Skipton Athletic Club Julian Hood 2552 
Denby Dale Travellers Euan Pady 2552 
Stoke Athletic Club David Morris 2552 
St Theresas Andrew Grinnell 2551 
Penistone Footpath Runners Andrew Heppenstall 2551 
York Acorn Running Club Robin Stacey 2551 
Baildon Runners Michael Malyon 2551 
Sheffield Running Club David Millns 2551 
Abbey Runners Simon Jones 2551 
Pudsey & Bramley Mitchell Boocock 2551 
Morley Runners Rochelle Ramsden 2550 
Lincoln Wellington Athletic Club Ryan Porter 2550 
Blackburn Harriers Marc Hartley 2550 
Barnsley Athletic Club Joshua Bird 2550 
Knaresborough Striders James Ireland 2550 
Abbey Runners Liam Jenkins 2550 
Harrogate Harriers Gareth Somerville 2550 
Barnsley Harriers Adam Chambers 2550 
Saltaire Striders Martin Fillingham 2550 
Scunthorpe Athletic Club Sean Willis 2550 
Saltaire Striders Richard Wall 2549 
Saltaire Striders Stuart Dunbar 2549 
City of Hull AC David Tyas 2549 
Stadium Runners Tom Jagger 2549 
Kingston Upon Hull AC Gregan Clarkson 2549 
North Derbyshire Running Club Chris Breen 2549 
North Shields Poly AC Ian Dunn 2549 
City of York Athletics Club Mark Cage 2549 
Penistone Footpath Runners James Mumford 2549 
Rotherham Harriers Daniel Walker 2548 
Penistone Footpath Runners Scott Hinchcliffe 2548 
Rotherham Harriers Lee Milburn 2548 
Rothwell Harriers Tomasz Pyznar 2548 
Holme Pierrepont Running Club Philip Nind 2548 
Ilkley Harriers Christos Tzelis 2548 
Leeds City Athletic Club Tom Edwards 2547 
St Theresas Cairn Morrison 2547 
Stadium Runners Jamie Brannan 2547 
Goole Viking Striders Max Price 2547 
Northowram Pumas Andy Sales 2546 
Steel City Striders Andy Hinchliffe 2546 
Barnsley Harriers David Hanks 2546 
Airecentre Pacers Andrew Smith 2546 
Bolton Utd Harriers Andrew Parker 2546 
Holmfirth Harriers Jonny McLean 2546 
Saltaire Striders Marcin Soszka 2546 
Pudsey Pacers James Clark 2546 
Holmfirth Harriers Patrick Needham 2546 
Stadium Runners Andrew Bowett 2546 
City of Hull AC Matthew Snow 2546 
Goole Viking Striders Craig Barker 2545 
Team Manvers Triathlon Daniel Smith 2545 
Hillsborough & Rivelin Running Club Chris Jones 2545 
Hallamshire Harriers Isobel Fletcher 2545 
St Theresas Richard Herrington 2545 
Sheffield Running Club Stuart Scott 2545 
Doncaster Athletic Club Peter Badger 2545 
Sunderland Harriers Jake Ridding 2545 
Knavesmire Harriers David Smithers 2545 
Ealing Eagles Running Club Niall Gilchrist 2544 
Hyde Park Harriers Abdu Ahmed 2544 
Wakefield Harriers Craig Davidson 2544 
Baildon Runners Henry Eglin 2544 
West 4 Harriers Andy Bowen 2544 
Brighouse Bumble Bees Bryan Schalge 2544 
Skegness & District Running Club  Steven Dowse 2544 
Ripon Runners Jamie Baker 2544 
Stadium Runners Thomas Schoolar 2544 
York Postal Harriers Jordan Howe 2543 
Holmfirth Harriers Tim Street 2543 
Holmfirth Harriers Helena Croft 2543 
Real Fitness Craig Derbyshire 2543 
Tadcaster Harriers Darren Tomlinson 2543 
Holmfirth Harriers Michael Sanderson 2543 
Wakefield Harriers Simon Midwood 2542 
East Hull Harriers Andrew Deyes 2542 
Gainsborough & Morton Striders Jordan Skelly 2542 
Longwood Harriers Athletic Club Ian Mitchell 2542 
City of York Athletics Club Charlotte Mason 2542 
St Theresas Dave Parker 2542 
South Leeds Lakers Running Club Mark Hodgkinson 2541 
Barnsley Athletic Club Christopher Gillott 2541 
Hallamshire Harriers Dylan Stevens 2541 
Salford Harriers Mark Collier 2541 
Dewsbury Road Runners Matt Thurman 2541 
Leeds City Athletic Club Alice Leake 2541 
Longwood Harriers Athletic Club Philip Mitchell 2541 
Blaydon Harriers & Athletic Club Sam Hodgson 2541 
Ackworth Road Runners Gavin Walker 2541 
North Derbyshire Running Club Andrew Elliott 2541 
Northowram Pumas Stephen Earle 2541 
Leeds City Athletic Club Joseph Cook 2541 
Hyde Park Harriers Sam Townson 2541 
York Acorn Running Club John Yoward 2541 
Rochdale Harriers Daniel Bennett 2540 
West End Runners Laura Davison 2540 
Pudsey Pacers Faye Birkby 2540 
Beverley Athletic Club Andrew Johnson 2540 
Holmfirth Harriers Tim Brook 2540 
St Theresas Neil Hardy 2540 
Stadium Runners Alastair Wareham 2540 
Saltaire Striders Reece Smith 2540 
Chapel Allerton Runners Joseph Green 2539 
Middlesbrough Mandale Athletic Club Thomas McKie 2539 
Harrogate Harriers Ben Holmes 2539 
Stainland Lions Zoe Greenhow 2539 
Lincoln Wellington Athletic Club Martin Troop 2539 
Queensbury Running Club Gary Rowling 2539 
Sleaford Striders Athletics Club Alan Oliver 2539 
Baildon Runners Lee Kaznowski 2538 
Lindley Running Club Liam Morris 2538 
Dewsbury Road Runners Gerard Skippins 2538 
Chapel Allerton Runners Brian Harrold 2538 
Ripon Runners Ted Leahy 2538 
Leeds City Athletic Club Adam Grice 2538 
North Shields Poly AC Ben Cook 2538 
Abbey Runners Cal Clark 2538 
Hillsborough & Rivelin Running Club Ben Lewis 2538 
Blackhill Bounders Running Club Gary Wallace 2538 
Serpentine Running Club Joost Vogel 2538 
New Marske Harriers Jack Gallagher 2538 
Selby Striders Dan Tate 2537 
Sowerby Bridge Snails Running Club Sean Suttle 2537 
Eden Runners Mica Lowthian 2537 
City of York Athletics Club Josh Breen 2537 
Steel City Striders Seth Kirby 2537 
Stainland Lions David Collins 2536 
Bingley Harriers John Convery 2536 
Pudsey Pacers Adam Hustwit 2536 
Knavesmire Harriers Edward Hooper 2536 
Rounday Runners Andy Turner 2536 
Bridlington Road Runners Dominic Bond 2536 
Ilkley Harriers David Foyston 2536 
Chapel Allerton Runners Jacob Goodwin 2536 
Rotherham Harriers Chris Griffiths 2536 
Barton & District AC Harry Storr 2536 
Leeds Bradford Triathlon Club George Ravenhall 2536 
Tadcaster Harriers Ryan Kavanagh 2535 
Rounday Runners Ian Furlong 2535 
Ackworth Road Runners Joe Worthington 2535 
Leeds City Athletic Club Gavin Chatterton 2535 
Crook and District Athletic Club Lee Thompson 2535 
Halifax Harriers Lee Cattermole 2535 
Sheffield Running Club Robert Cassy 2535 
Hyde Park Harriers Jonathan Spain 2535 
Stockton Striders Athletics Club Jamie Bentley 2535 
Chapel Allerton Runners Matthew Rendell 2535 
Rodillian Runners Edward Lowe 2535 
Leeds City Athletic Club Eilidh Bell 2535 
Pudsey Pacers Rob Jennings 2535 
Abbey Runners Michael Abrams-Cohen 2535 
Cleethorpes Athletic Club Danny James 2535 
Northowram Pumas Deke Banks 2535 
Wakefield Triathlon Patrick Thomas 2534 
Ackworth Road Runners Sarah Hunter 2534 
Heaton Harriers Eddie Knight 2534 
Chapel Allerton Runners Tom Anderton 2534 
Carlisle Tri Club David Postill 2534 
Beverley Athletic Club Robert Sparkes 2534 
Lincoln Wellington Athletic Club Wayne Lathwell 2534 
Knavesmire Harriers Matthew Lunn 2534 
Knaresborough Striders Dan Caven 2534 
Tadcaster Harriers Dan Phillis 2534 
Savvy Park Runrz Dean Playforth 2534 
Penistone Footpath Runners George Parr 2534 
Wakefield Harriers Daz Hewitt 2534 
Clowne Road Runners Philip Morris 2534 
Aycliffe Athletics Club John Surtees 2533 
Abbey Runners Dominic Fanaroff 2533 
Sheffield Running Club Aaron Francis 2533 
Dewsbury Road Runners Tim Dean 2533 
Dewsbury Road Runners Robert Stenhouse 2533 
Calder Valley Fell Runners April Caufield 2533 
Totley Athletic Club Samuel Allin 2533 
Bingley Harriers James Hargreaves 2532 
North York Moors AC Alasdair Tatham 2532 
Richmond & Zetland Harriers Ian Christon 2532 
Goole Viking Striders David Maddison 2532 
Hallamshire Harriers Connor Milnes 2532 
Hyde Park Harriers Jonah Kennedy 2532 
Barnsley Athletic Club Nathan Doy 2532 
Hyde Park Harriers Joseph Elmes 2532 
Keswick Athletic Club Lyn Thompson 2532 
Rothwell Harriers James MacE 2531 
Salford Harriers Callum Jones 2531 
Heaton Harriers Ian Robinson 2531 
Pickering Running Club Ben Myers 2531 
Crook and District Athletic Club Wayne Pearson 2531 
Darlington Harriers John Clifford 2531 
Penistone Footpath Runners Gareth Cooke 2530 
Hyde Park Harriers Frazer Carr 2530 
Chorlton Runners Alan Steeple 2530 
Oakwell RunFIT Richard Peel 2530 
Chorlton Runners James Eden 2530 
Rounday Runners Joseph Morton 2530 
Selby Striders Mark Thompson 2530 
Rotherham Harriers Ben Burton 2530 
Tadcaster Harriers Aj Marchant 2529 
Rounday Runners John McLoughlin 2529 
Rothwell Harriers Justin Wilson 2529 
Selby Striders Benjamin Mancey 2529 
Spenborough & District AC Henry Carter 2529 
Tadcaster Harriers Joe Slater 2529 
Hallamshire Harriers Philip Cooper 2529 
Durham City Harriers Matthew Hornsby 2529 
Ackworth Road Runners Laith Flanagan 2529 
Leeds Bradford Triathlon Club Tom Langdon 2528 
Spenborough & District AC Neil Barker 2528 
Hallamshire Harriers Joshua Panthradil 2528 
Lindley Running Club Tom Atkinson 2528 
Leicester Corinthians James McCall 2528 
Spenborough & District AC Edward Revell 2528 
Dewsbury Road Runners Edward Revell 2528 
Wakefield Triathlon Joe Howard 2528 
Red Rose Road Runners Simon Croft 2528 
Striders of Croydon James Burree 2528 
Hyde Park Harriers Jonathan Coade 2527 
City of Hull AC Aaron England 2527 
Farsley Flyers Oliver Gregory 2527 
Ilkley Harriers Steven Gott 2527 
Horsforth Harriers Rhys Brown 2527 
The Stragglers Emily Wattret 2527 
Pudsey Pacers Nico Drinkwater 2527 
Horsforth Harriers Dominic Casey 2527 
St Theresas Ian Maudsley 2527 
St Theresas Mark Chapman 2527 
Tadcaster Harriers David Todd 2527 
Rochdale Harriers Jessica Bull 2527 
Hyde Park Harriers Tobias Adkins 2526 
Wakefield Harriers Chris Snowball 2526 
Abbey Runners James Franklin 2526 
South Cheshire Harriers Steven Crowe 2526 
Barnsley Athletic Club Naomi Drakeford 2526 
Dewsbury Road Runners Treena Johnson 2526 
Tunbridge Wells Harriers William Hobbs 2526 
Bridlington Road Runners James Wilson 2526 
Barnsley Harriers Rich Spooner 2526 
East Hull Harriers Alec Gibson 2526 
Saltaire Striders Will Kerr 2525 
Ilkley Harriers Forrest Hamilton 2525 
Airienteers Tim Patterson 2525 
Elvet Striders James McNaney 2525 
Clowne Road Runners Matthew Martin 2525 
Hallamshire Harriers Lewis Snowdon 2525 
New Marske Harriers Tom Danby 2525 
Leeds City Athletic Club Timmy Davies 2525 
East Hull Harriers Shaun Alcock 2525 
Harrogate Harriers Tom Borrowdale 2524 
Bramley Breezers Tom Trousdale 2524 
Ilkley Harriers Nick Kealey 2524 
Hillsborough & Rivelin Running Club Jon Cooper 2524 
Pudsey Pacers Darran Ward 2524 
Spenborough & District AC Martin Peck 2523 
Rodillian Runners Gary Hartley 2523 
Hyde Park Harriers Nick Shakhlevich 2523 
Gosforth Harriers and Athletic Club Andrew Heppell 2523 
Knaresborough Striders Tom Wilson 2523 
City of York Athletics Club Ben Thompson 2523 
Rothwell Harriers Jason Lane 2523 
Chapel Allerton Runners Tom Keighley 2523 
Matlock Athletic Club Greg Hopkinson 2523 
Holmfirth Harriers Paul Sammonds 2523 
Steel City Striders Joe Sweetnam-Powell 2522 
Ackworth Road Runners Richard Ward 2522 
Denby Dale Travellers Victoria Worboys-Hodgson 2522 
Horsforth Harriers Neal Edmondson 2522 
Halifax Harriers Tom Needham 2522 
Daventry Road Runners Daniel Clarke 2522 
Pudsey Pacers Jack Cooper 2522 
Cleethorpes Athletic Club Michael Skelton 2522 
Wakefield Harriers Mark Mills 2522 
Queensbury Running Club Joe Prest 2522 
Sale Harriers Sophie Wood 2522 
North Derbyshire Running Club Richard Start 2522 
East Hull Harriers Robert Weekes 2521 
Barnsley Athletic Club Adam Lavelle 2521 
South Leeds Lakers Running Club Jonathon Harding 2521 
Knaresborough Striders Guy Close 2521 
Wakefield Harriers Chris Ward 2521 
Knavesmire Harriers Charlie Goodwin 2521 
Scarborough Athletic Club Rome Doisneau 2521 
Brighouse Bumble Bees Paul Wilson 2521 
Stainland Lions Dan Marsden 2521 
Pontefract Athletics Club Scott Daly 2520 
Otley Athletic Club Richard Smith 2520 
Holmfirth Harriers Ruby Sykes 2520 
Horsforth Harriers David Gray 2520 
Goole Viking Striders Jonny McFaul 2520 
Longwood Harriers Athletic Club Alexander Whitehead 2520 
Hyde Park Harriers Rob MacDowall 2520 
Pudsey & Bramley Neil Armitage 2520 
Wharfedale Harriers Sam Green 2520 
Crook and District Athletic Club Robert Teasdale 2520 
East Hull Harriers Matthew Tune 2520 
Leeds City Athletic Club Wondiye Indelbu 2520 
Selby Striders Wayne Fennell 2520 
Harrogate Harriers Andrew Grant 2520 
Harrogate Harriers Darren West 2520 
Ilkley Harriers Danny Thompson 2520 
Barnsley Athletic Club Michael Slack 2520 
Penistone Footpath Runners Will Hoyland 2520 
Penistone Footpath Runners Martin Ball 2520 
Cleethorpes Athletic Club Lewis Morgan 2519 
Halifax Harriers Will Carver 2519 
Hyde Village Striders Alexander Stones 2519 
St Theresas Nigel Fuller 2519 
Northowram Pumas Paul Stockdale 2519 
Wakefield Harriers Thomas Sellers 2519 
Stadium Runners Jack Laffey 2519 
Hallamshire Harriers Leo Cossham 2519 
Wharfedale Harriers Christian Holmes 2519 
Pocklington Runners Stephen Maddison 2519 
Drighlington Dynamos Running Club David Barnett 2519 
Knavesmire Harriers Phillip Elliott 2519 
Lincoln Wellington Athletic Club Sean Barkes 2518 
Roberttown Road Runners Stephen Wood 2518 
Valley Striders Gwilym Thomas 2518 
Brighouse Bumble Bees Jamie Haines 2518 
Vegan Runners UK Michael Inglis 2518 
Radcliffe Athletic Club Neal Emmerson 2518 
North Derbyshire Running Club Dean McLaughlin 2518 
100 Marathon Club Colin Johnstone 2518 
City of Hull AC Hugh Tomlinson 2518 
Pudsey & Bramley James Wilkinson 2518 
Horsforth Harriers Barney Plummer 2518 
Heaton Harriers Jack Shawcross 2518 
Prestwich Athletic Club Matthew Brennan 2518 
Beverley Athletic Club Tom Ramsay 2518 
Valley Striders Jonathan Ball 2517 
Tadcaster Harriers Andrew Sloan 2517 
Beverley Athletic Club Luke Davison 2517 
Knavesmire Harriers Alex Bedingham 2517 
East Hull Harriers Gary Couzens 2517 
Chapel Allerton Runners Sam Nunn 2517 
Northowram Pumas Aaron Bower 2517 
Lincoln & District Runners Nathan Hart 2517 
North Derbyshire Running Club Daniel Teasel 2517 
Mornington Chasers Running Club Christopher Leslie 2516 
Calder Valley Fell Runners Jonathan Moon 2516 
Leeds Bradford Triathlon Club Chris Tinker 2516 
Bridlington Road Runners Scott Hargreaves 2516 
Rothwell Harriers Dean Walker 2516 
Clayton Le Moors Harriers Matthew Carr 2516 
Barnsley Athletic Club Christopher McNicholas 2516 
Leeds City Athletic Club Jacob Pow 2516 
Stainland Lions Margaret Beever 2516 
Oldham & Royton Connor Walsh 2516 
Abbey Runners Charlotte Knowles 2515 
North Shields Poly AC Gavin Duke 2515 
Doncaster Athletic Club Samuel Lockwood 2515 
York Postal Harriers James Carter 2515 
City of Hull AC Stephen Logan 2515 
Stainland Lions Chris Hall 2515 
Sheffield Running Club Steve Cox 2515 
Saltaire Striders Tom Kay 2515 
Pudsey Pacers Tom Keighley 2514 
Cleethorpes Athletic Club Stephen Dring 2514 
Marsh House Harriers Andrew Love 2514 
Rothwell Harriers Lee Barker 2514 
Valley Striders James Morris 2514 
Ilkley Harriers Jeffrey Green 2514 
New Marske Harriers James Kesterton 2514 
Wreake Runners Daniel Hallam 2514 
Kimberworth Striders Steven Oneill 2513 
Knavesmire Harriers Toby Hone 2513 
Rounday Runners Callum Elson 2513 
Steel City Striders Sam Needham 2513 
Northowram Pumas Luke Cranfield 2513 
North York Moors AC Harry Potter 2513 
Ackworth Road Runners Sam Lockett 2513 
St Theresas John Robson 2513 
Thames Hare and Hounds Alastair Kennis 2513 
Pudsey Pacers Nigel Armitage 2513 
Worksop Harriers Matthew Daly 2513 
Wakefield Triathlon Joseph Eagle 2513 
Kirkstall Harriers Christopher Glover 2513 
Todmorden Harriers Robin Tuddenham 2513 
Penistone Footpath Runners Gary Briscoe 2513 
Nidd Valley Road Runners Stephen Newbould 2512 
Doncaster Athletic Club Lee Varley 2512 
UK Net Runners Lee Ridley 2512 
Horsforth Harriers Mark Smith 2512 
Hallamshire Harriers Maddison Mills 2512 
St Helens Sutton Athletic Club Matthew Crehan 2512 
Hart Road Runners Christopher Fawcett 2512 
Kent Athletic Club Joe Hartley 2512 
Steel City Striders Paul Middlemas 2512 
Saltaire Striders Andy Brown 2512 
North Shields Poly AC Patrick Houghton 2511 
North York Moors AC Josh Abrook 2511 
York Acorn Running Club Simon Hampson 2511 
Hillsborough & Rivelin Running Club Paul Harrison 2511 
Bramley Breezers Anthony Weston 2511 
North Shields Poly AC Chris Snowball 2511 
Lonely Goat RC  Mike Potter 2511 
Cleethorpes Athletic Club Spencer Higgins 2511 
Clowne Road Runners Gareth Lowe 2511 
Valley Striders John Hobbs 2511 
Bramley Breezers David Egan 2511 
Pocklington Runners Richard Ginn 2511 
North Derbyshire Running Club Steven Gascoyne 2511 
St Theresas Elle Warren 2511 
Methley Striders Damian Collier 2511 
Liverpool Pembroke & Sefton H&AC Kirsty Longley 2511 
Wharfedale Harriers Nicholas Charlesworth 2511 
Steel City Striders Liam Walker 2511 
Valley Striders Conor Butterworth 2511 
Stainland Lions Matthew Pierson 2511 
Halifax Harriers Simon Johnson 2511 
Leeds City Athletic Club Philip Sesemann 2511 
Low Fell Running Club James Stacey 2510 
Abbey Runners Ed Newbould 2510 
City of Hull AC Lee Hammond 2510 
York Acorn Running Club Timothy Boynton 2510 
Otley Athletic Club Jack Margerrison 2510 
Sowerby Bridge Snails Running Club Richard Smith 2510 
City of Hull AC Elliot Spicer 2510 
Knavesmire Harriers Rob Whitaker 2510 
Knavesmire Harriers John Nodder 2510 
Abbey Runners Phillip Scholefield 2510 
Matlock Athletic Club Colin Davenport 2509 
Knavesmire Harriers Becky Penty 2509 
Ripon Runners John Chatwin 2509 
Steel City Striders Kristoff Boynton 2509 
Valley Striders Matthew Dix 2509 
Stadium Runners Steve Carson 2509 
Rothwell Harriers Peter Swoboda 2509 
Rotherham Harriers Keri Pearson 2509 
Wakefield Harriers Nicky Steel 2509 
Blackpool Wyre Fylde Athletic Club Michael Osinski-Gray 2509 
Penicuik Harriers Brian Tyndall 2509 
Spenborough & District AC Anthony Weston 2509 
St Theresas Sarah Kemshall 2508 
Barton & District AC Daniel Woodforth 2508 
Stilton Striders Running Club Ross Jackson 2508 
Rotherham Harriers Gareth Sampson 2508 
Kimberworth Striders Dan Birkinshaw 2508 
Altrincham Athletic Club Mohammed Abu-Rezeq 2508 
Knavesmire Harriers Tom Pavis 2508 
Rothwell Harriers Matthew Wilson 2508 
Pontefract Athletics Club Nathan Doy 2508 
Denby Dale Travellers Jonathan Ridge 2507 
New Marske Harriers Martin Murray 2507 
Barnsley Harriers David Thompson 2507 
East Hull Harriers Paul Teece 2507 
Wakefield Harriers Tristan Wright 2507 
Barnsley Athletic Club Keith Littlewood 2507 
Pudsey Pacers Rich Allen 2507 
Almondbury Cricket Club Striders Steven Palmer 2507 
City of Hull AC Eddie Rex 2507 
Northowram Pumas Rick Ralph 2507 
Wakefield Harriers Darren Hewitt 2507 
Bramley Breezers Richard Vowden 2507 
Sunderland Strollers Andrew Forbes 2507 
Steel City Striders Robert Dawson 2507 
Ilkley Harriers Rob Cunningham 2507 
Danum Harriers  Paul Lane 2507 
Stockton Striders Athletics Club Thomas Murphy 2506 
Saltaire Striders Carl Kernick 2506 
Penistone Footpath Runners Peter Beever 2506 
Sheffield Triathlon Chris Joyce 2506 
Spenborough & District AC Kevin Ogden 2506 
Knavesmire Harriers Adrian Stipetic 2506 
Ackworth Road Runners Shaun Yates 2506 
Barnsley Athletic Club Stuart Wilson 2506 
Valley Striders Gary Mann 2506 
Valley Striders Tom Thomas 2506 
East Hull Harriers Lee Alcock 2506 
Todmorden Harriers Duncan Cannon 2506 
Rotherham Harriers David Tune 2506 
Crossgates Harriers Graham Wilson 2506 
Hyde Park Harriers Josh Mitchell 2505 
Ackworth Road Runners James Roberts 2505 
Eccleshill Road Runners Daniel Jenkins 2505 
Ilkley Harriers Sally Armitage 2505 
Steel City Striders Caroline Brock 2505 
Abbey Runners Tom Rogerson 2505 
City of York Athletics Club Steven Asquith 2505 
Chorlton Runners James Braban 2505 
St Theresas Chin Yong 2505 
Rothwell Harriers Andrew Fleming 2505 
South Leeds Lakers Running Club Richard Harrison 2505 
Selby Striders Alastair Wood 2505 
Tadcaster Harriers David Murphy 2505 
Abbey Runners Stef Brienen 2505 
Morley Runners Blane Watson 2505 
Tadcaster Harriers Darren Ball 2505 
South Yorkshire Police Dean McLaughlin 2505 
Thirsk And Sowerby Harriers Matt Jones 2505 
York Postal Harriers Glynn Ellwood 2504 
Goole Viking Striders Stefan Lumley 2504 
Heanor Running Club Kristian Watson 2504 
Pocklington Runners Tristan Featherby 2504 
Keswick Athletic Club Paul Morris 2504 
Sale Harriers Nigel Martin 2504 
Penistone Footpath Runners James Fryers 2504 
Rotherham Harriers Arron Larkin 2504 
St Theresas Lee Whiteley 2504 
Valley Striders Rebecca Whalley 2504 
Hyde Park Harriers Daniel Clayton 2504 
Vegan Runners UK Matthew Rhodes 2504 
York Postal Harriers Elliot Cole 2504 
Pudsey Pacers Martin Stanley 2504 
Vegan Runners UK Andy Eades 2504 
Stainland Lions Jamie Westwood 2503 
Tyne Bridge Harriers Alasdair Blain 2503 
Scarborough Athletic Club Nev Watson 2503 
Trafford Athletic Club Naeem Stevens 2503 
Middlesbrough & Cleveland Harriers Paul Chow 2503 
Scunthorpe Athletic Club David Robinson 2503 
Penistone Footpath Runners Lee Nash 2503 
York Acorn Running Club Christopher Poulton 2503 
Sale Harriers Gavin Hill 2503 
Valley Striders Andy Parkinson 2503 
Queensbury Running Club Michael Coe 2503 
City of Hull AC Steve Babb 2503 
Rothwell Harriers Nick Lyon 2503 
Winston Runners Darren Martin 2503 
Southport Waterloo AC Patrick Vis 2503 
Totley Athletic Club Steve Franklin 2503 
Wakefield Harriers Benjamin Khan 2502 
Ilkley Harriers Stephen Coy 2502 
Horsforth Harriers Neil Burton 2502 
Wakefield Harriers James Saxton 2502 
Halifax Harriers Fred Carver 2502 
Rounday Runners Aaron Lowery 2502 
Northowram Pumas Jude Kenny 2502 
Penistone Footpath Runners Shaun Dimelow 2502 
Northowram Pumas Martin England 2502 
Keswick Athletic Club Tristan Windley 2502 
Cambridge Harriers Lucy Foreman 2502 
Abbey Runners Matthew Holmes 2502 
Pudsey & Bramley John Navis 2502 
Pudsey Pacers Jake Birkby 2501 
North Derbyshire Running Club James Furniss 2501 
Leicester Triathlon Club Kevin Powell 2501 
Thirsk And Sowerby Harriers Gary Wilkinson 2501 
Doncaster Athletic Club Tom Chisholm 2501 
Rotherham Harriers Sam Clegg 2501 
Halifax Harriers Stephen Rainbow 2501 
City of Hull AC Russell Greaves 2501 
Newcastle University Sparrow Morley 2501 
Steel City Striders Philip Cooper 2501 
Spenborough & District AC Ian Ogden 2501 
Spenborough & District AC Ian Wilson 2501 
Penistone Footpath Runners Harry Jarvis 2501 
Wigan Harriers Andrew Kaufman 2501 
St Theresas Glen Johnson 2501 
Easingwold Running Club Simon Donoghue 2501 
Rounday Runners Chris Wilkinson 2501 
Chorlton Runners Amy Weyers 2501 
Halifax Harriers Thomas Cooper 2501 
Ilkley Harriers Adam Gerrish 2501 
Barnsley Harriers Paul Johnson 2501 
Cambridge & Coleridge AC Eliana Campbell 2500 
Wakefield Harriers Paul Gilbert 2500 
Nidd Valley Road Runners Joshua Bryer 2500 
Knavesmire Harriers Luke Bryant 2500 
City of Hull AC Ben Birtles 2500 
Stainland Lions Richard Crombie 2500 
East Hull Harriers Venika Moverley 2500 
Steel City Striders Phil Skelton 2500 
Rotherham Harriers Jonathan Johnson 2500 
Wakefield Harriers Andrew Teasdale 2500 
Hyde Park Harriers Richard Knighton 2500 
Queensbury Running Club Andrew Dovernor 2500 
Penistone Footpath Runners Robert Lees 2500 
Hillsborough & Rivelin Running Club Mark Lawton 2500 
Abbey Runners Robert Cumming 2500 
Barton & District AC Leigh Gillatt 2499 
Lincoln & District Runners Jack Chapman 2499 
Hyde Park Harriers Rob Riley 2499 
Pudsey Pacers Robert Samuels 2499 
Barton & District AC Jon Wilson 2499 
Pickering Running Club Simon Jones 2499 
Hyde Park Harriers Andrew Black 2499 
Manchester Triathlon Club Phil Brydges 2499 
Saltaire Striders John Singh 2499 
Halifax Harriers James James 2499 
Pudsey Pacers Mark Orbell 2499 
Selby Striders Elizabeth Nairn 2499 
Chapel Allerton Runners Mike Dearden 2499 
Horsforth Harriers Will Caress 2499 
Scarborough Athletic Club Samuel Sedman 2499 
Hyde Park Harriers Carol Rogers 2499 
Harrogate Harriers Davina Ellis 2499 
Steel City Striders Stephen Schubeler 2499 
Macclesfield Harriers AC Angela Markley 2499 
Harrogate Harriers Ash Howard 2499 
Scarborough Athletic Club Robert Preston 2498 
Knavesmire Harriers Gareth Green 2498 
Nidd Valley Road Runners Darren Townend 2498 
Elvet Striders Lindsay McEwan 2498 
Ilkley Harriers Tom Lambe 2498 
Danum Harriers  James Holloway 2498 
Goole Viking Striders Patrick Harness 2498 
York Acorn Running Club Andy Goddard 2498 
Hyde Park Harriers Mike Gallagher 2498 
Stainland Lions Fraser Ambrose 2498 
Goole Viking Striders Martin Downer 2498 
Halifax Harriers Tom Paget 2498 
Hillsborough & Rivelin Running Club Chris Guy 2498 
Barnsley Harriers Simon Haywood 2498 
Sheffield Uni Gareth Burrell 2498 
Penistone Footpath Runners Ashley Firth 2498 
Denby Dale Travellers Adam Bloomfield 2498 
Saltaire Striders Tim Baldwin 2497 
Aycliffe Athletics Club Gareth Kyle 2497 
Wakefield Harriers Ian Ogden 2497 
Hyde Park Harriers Jamie Ryan 2497 
Northowram Pumas David Holder 2497 
Barnsley Athletic Club Richard Price 2497 
Bury Athletic Club Tim Pockney 2497 
Hyde Park Harriers David Grealy 2497 
Wetherby Runners Paul Millgate 2497 
Otley Athletic Club Mark Hall 2497 
Valley Striders Mick Loftus 2497 
Sheffield Running Club Fred Vellacott 2497 
Hyde Park Harriers Alasdair Fellows 2497 
Keighley & Craven AC Hannah Thomas 2497 
Penistone Footpath Runners Andrew Pearson 2497 
Sale Harriers Laura Barber 2497 
Wharfedale Harriers Sophie Martin 2497 
Lincoln Wellington Athletic Club Leigh MacDonald 2497 
Halifax Harriers Ken Montgomery 2497 
St Theresas Eleanor Warren 2496 
Chapel Allerton Runners Chris Chambers 2496 
Stainland Lions Mark Pottinger 2496 
Valley Striders Paul Grave 2496 
Wilmslow Running Club Richard Harrison 2496 
Knavesmire Harriers Stephen Hobson 2496 
Loftus and Whitby Athletic Club Catherine Williamson 2496 
Rounday Runners Adam Robertson 2496 
Chapel Allerton Runners Charles Mortimer 2496 
Morley Runners Thomas Sharp 2496 
Chapel Allerton Runners Paul Hough 2496 
Chapel Allerton Runners Liam Riley 2496 
Skyrac Athletic Club Andrew Meskell 2496 
City of Hull AC Pawel Zurek 2496 
Elvet Striders Stephen Soulsby 2496 
Kettering Town Harriers Eddie Murphy 2496 
York Acorn Running Club Matthew Kiddle 2496 
Knavesmire Harriers Gareth Burrow 2496 
Bingley Harriers Josh Spencer 2496 
Darlington Harriers Edward Lamb 2495 
Ackworth Road Runners Jordan Ripley 2495 
Cleethorpes Athletic Club Matthew Arliss 2495 
Ilkley Harriers Jonathan Turner 2495 
Ilkley Harriers Kyle Bethell 2495 
Knaresborough Striders Craig MacAuley 2495 
Wakefield Harriers Julie Briscoe 2495 
Penistone Footpath Runners Richard Cottam 2495 
Danum Harriers  Andy Irvine 2495 
Airecentre Pacers Debbie Bland 2495 
Gateshead Harriers Peter Grimoldby 2495 
Clowne Road Runners Darren King 2495 
Penistone Footpath Runners William Halstead 2495 
Keighley & Craven AC Zara Knappy 2495 
Brighouse Bumble Bees David Holder 2495 
Spenborough & District AC Paul Watson 2495 
Dark Peak Joseph Wade 2495 
Bingley Harriers Yasmin Small 2495 
Barnsley Athletic Club Vicky Shaw 2495 
Glossopdale Harriers Frank Hamilton 2494 
Barnsley Athletic Club David Brooksbank 2494 
Cybi Striders Peter Jones 2494 
Nidd Valley Road Runners Luke Scorer 2494 
Hermitage Harriers Running Club Alastair Watson 2494 
Hyde Park Harriers Colin Tranter 2494 
Pudsey Pacers Jon Greenwood 2494 
Steel City Striders Richard Pearson 2494 
Marsh House Harriers Ben Hodgson 2494 
Dewsbury Road Runners John MacPhail 2494 
Airecentre Pacers Richard Walker 2494 
Rochdale Harriers Kevin Holland 2494 
Harrogate Harriers Paul Richardson 2494 
Meltham Athletic Club Joshua Elliott 2494 
Pontefract Athletics Club Chris Quirke 2494 
Knavesmire Harriers Patrick Good 2494 
Totley Athletic Club Chris Livesley 2494 
North Wales Road Runners Club Llyr Apgeraint-Roberts 2494 
Charnwood Athletic Club Mark Couldwell 2494 
North Derbyshire Running Club John Sanderson 2494 
Rothwell Harriers Steve Head 2494 
Sheffield Triathlon Liam Walker 2493 
Nidd Valley Road Runners Kevin Clark 2493 
Matlock Athletic Club Hayley Gill 2493 
Scarborough Athletic Club Glyn Hewitt 2493 
Ilkley Harriers Justin Pierce 2493 
Baildon Runners Francis Ridgeon 2493 
Acre Street Runners Ian Rafferty 2493 
Chorlton Runners Matt Shaw 2493 
Sheffield Running Club Amir Nanpazi 2493 
Snaith & Cowick Running Club Adrian Craven 2493 
Valley Striders Daniel Grant 2493 
Pudsey & Bramley Richard Pattinson 2493 
Horsforth Harriers Matthew Grimshaw 2493 
Wakefield Harriers Matthew Matthew 2493 
Rothwell Harriers Ross Blackburn 2493 
Pontefract Athletics Club David Kidd 2492 
Charnwood Athletic Club Georgina Weston 2492 
Knavesmire Harriers Richard Walker 2492 
Darlington Harriers Gareth Kyle 2492 
Kirkstall Harriers Katrina Denholm 2492 
Harrogate Harriers Rob Garbutt 2492 
Barton & District AC Scott Marrison 2492 
Leeds City Athletic Club Chris Smith 2492 
Northowram Pumas Steve Chambers 2492 
Methley Striders Stuart Morton 2492 
Rounday Runners James Carvello 2492 
Sheffield Running Club Tim Fletcher 2492 
Bradford Airedale Will Kerr 2492 
Gateshead Harriers Steven Asquith 2492 
Ilkley Harriers Michael Abrams-Cohen 2492 
Headington RoadRunners Peter Hellawell 2492 
Pocklington Runners Steven Worth 2492 
Richmond & Zetland Harriers Paul Ellis 2492 
Ackworth Road Runners Carl Ellison 2492 
Vegan Runners UK Sean Sackfield 2491 
East Hull Harriers Rob Waugh 2491 
Penistone Footpath Runners Oliver Pike 2491 
Horsforth Harriers Paul Gidlow 2491 
Tipton Harriers Jonathan Carter 2491 
Tadcaster Harriers Glenn Armstrong 2491 
Horsforth Harriers Aisling Wall 2491 
Handsworth Roadhogs Philip Morris 2491 
Morley Runners Paul Redfearn 2491 
Victoria Park Harriers Joe Dale 2491 
Wolds Vets Richard Harris 2491 
Wakefield Harriers Glenn Shelley 2491 
Barnsley Harriers Michael Grain 2491 
Valley Striders Tim Straughan 2491 
Ilkley Harriers Harry Stead 2491 
Todmorden Harriers Sam Lund 2491 
Bramley Breezers Andrew Parlour 2491 
Penistone Footpath Runners Alex Melhuish 2490 
Billingham Marsh House Harriers Andy Hardy 2490 
Valley Striders Aileen Loftus 2490 
Rounday Runners Edward Powell 2490 
Chapel Allerton Runners Rob Greenland 2490 
Hallamshire Harriers Craig Fishwick 2490 
York Acorn Running Club Michael Grimwood 2490 
Northowram Pumas Lisa Hirst 2490 
Steel City Striders Ben Baxendale 2490 
Doncaster Athletic Club James Osborne 2490 
Halesowen Athletic Club David Lewis 2490 
Bristol & West Athletic Club Nick Tuftnell 2490 
Ware Joggers Vincent Riviere 2490 
Valley Striders Huw Lippiatt 2490 
York Acorn Running Club Tom Craven 2490 
Rounday Runners Innes Young 2490 
Barnsley Athletic Club Mark Wood 2490 
York Postal Harriers Damien Mawer 2490 
Rothwell Harriers Ryan Dennis 2489 
Rothwell Harriers Simon Hulme 2489 
Ilkley Harriers Dave Robson 2489 
Tadcaster Harriers Finlay Lamont 2489 
Civil Service Sports Club Dean Winter 2489 
Penistone Footpath Runners Matthew Robinson 2489 
Rodillian Runners Robert Hoban 2489 
Vegan Runners UK Nigel Howard 2489 
Abbey Runners Matthew Sharpe 2489 
Sheffield Running Club Chris Tighe 2489 
Ackworth Road Runners Chris Strutt 2489 
Skipton Athletic Club Michael Keedy 2489 
Rotherham Harriers Nathan Doy 2489 
Wharfedale Harriers David Driver 2488 
Stainland Lions Darren Reece 2488 
Richmond & Zetland Harriers Josh Lincoln 2488 
Rotherham Harriers Steve Marshall 2488 
Harrogate Harriers Douglas Scott 2488 
Baildon Runners Josh Yeadon 2488 
Doncaster Athletic Club Simon Wright 2488 
Hillsborough & Rivelin Running Club Michael Ashworth 2488 
Totley Athletic Club David Millns 2488 
Chapel Allerton Runners Nick Keen 2488 
Valley Striders Adam Parton 2488 
Rounday Runners Gary Bartlett 2488 
Selby Striders Ian Robertson 2488 
Pontefract Athletics Club Chris Pratchett 2488 
Dewsbury Road Runners Andrew Byram 2488 
Spa Striders Luke Bennett 2488 
Manchester YMCA Harriers Phil Facey 2488 
Valley Striders Ian Sanderson 2488 
Rounday Runners Stefan Rose 2488 
Steel City Striders Adam Brooks 2488 
Goole Viking Striders Nicky Jackson 2488 
Birtley Athletics Club Kieron Day 2488 
Loftus and Whitby Athletic Club Arthur Green 2488 
Abbey Runners Joel Rhule-Samuel 2488 
City of Hull AC Amy Hammersley 2488 
Steel City Striders Liam Turner 2488 
Rothwell Harriers Laura Thornton 2488 
Mansfield Harriers Gary Berzins 2488 
Pudsey Pacers Jon Holah 2488 
Steel City Striders Adrian Fisher 2487 
Eden Runners James Grinbergs 2487 
Scarborough Athletic Club Rhona Marshall 2487 
Kirkstall Harriers Jack Hipkiss 2487 
Ilkley Harriers Andrew Overend 2487 
Pudsey Pacers Steve Boom 2487 
Valley Striders Abdoulaye Kodokod 2487 
Rothwell Harriers Martin Hickman 2487 
Knavesmire Harriers Karl Humphreys 2487 
Doncaster Athletic Club Connor Anderson 2487 
Kingston Upon Hull AC Elliot Marling 2487 
Knavesmire Harriers Steven Bell 2487 
Scarborough Athletic Club Paul Lawton 2487 
Pudsey Pacers Robert Greaves 2487 
Pudsey Pacers Thomas Murphy 2487 
Hyde Park Harriers Richard Garratt 2487 
Bingley Harriers Sarah Flaherty 2487 
Queensbury Running Club David Hunt 2487 
City of Hull AC Keri Pearson 2487 
Ackworth Road Runners David Hughes 2487 
Ackworth Road Runners Richard Burke 2487 
Morley Runners Paul Clarke 2486 
Penistone Footpath Runners Gareth Irvine 2486 
Lincoln Wellington Athletic Club Raymond Clayton 2486 
Saltaire Striders Kris Hale 2486 
Rounday Runners Matthew Blakeley 2486 
Goole Youth AC Adam Westerman 2486 
Steel City Striders Daniel Cubitt 2486 
North York Moors AC Stuart Turton 2486 
Nidd Valley Road Runners Andy Todd 2486 
Hyde Park Harriers Will Dow 2486 
Rothwell Harriers Dan Stone 2486 
Wakefield Harriers Katie Peers 2486 
Pontefract Athletics Club Carl Farrow 2486 
Page 1
<< Prev | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | Next>>

Home | News | Membership | Calendar | Results | Rankings | Club Runs | About Us | Contact Us | Events | Dewsbury 10k | X Country | Newsletter | Club Kit | Club Colours | Flat Cap 5 | Gallery | Profiles | Bob Graham Round

Version 4.1 Webdesign © Andrew Cottier 2024