View the Dewsbury Road Runners Calendar
 
visitor:
3423402
 
rss feed:
 
 
 
 
Adjusted Rankings for Age and Sex
 
Page 1
<< Prev | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | Next>>
Club                               Name                                Adjusted Ranking
Buxton Athletic Club Emma Wentworth 2995 
Spenborough & District AC Joe Sagar 2664 
Valley Striders Rav Panesar 2664 
Stainland Lions Margaret Beever 2654 
Stainland Lions Matthew Pierson 2653 
Halifax Harriers Ned Hughes 2636 
Valley Striders Daniel Fisher 2618 
Stadium Runners Lynn Birchall 2617 
Spenborough & District AC Simon Bolland 2614 
West End Runners Andrew Quigley 2614 
Wakefield Harriers Helen Beck 2613 
Valley Striders Sue Sunderland 2612 
Hyde Park Harriers Mike Gallagher 2610 
Valley Striders James Tarran 2608 
Ackworth Road Runners Simon Newton 2606 
Wakefield Harriers Stewart Knowles 2605 
Cairngorm Runners Terence Forrest 2605 
Spenborough & District AC Martin Hall 2604 
Valley Striders Daryl Hibberd 2603 
Rowland Hill Harriers Nigel Saul 2601 
Stadium Runners Steve Carson 2600 
Holmfirth Harriers Nicola Brown 2599 
Askern & District Running Club Andrew Forsyth 2599 
Askern & District Running Club Joe Restell 2597 
Valley Striders Gwilym Thomas 2594 
Stainland Lions Lorraine Naylor 2593 
Roberttown Road Runners Emer Dudley 2592 
Pudsey Pacers Robert Samuels 2592 
Otley Athletic Club Tony Walker 2591 
Skyrac Athletic Club Jordan Bransberg 2590 
Abbey Runners Helen Roden 2588 
Denby Dale Travellers Gus Dufeu-Long 2588 
Stadium Runners Jonny Cartwright 2587 
Pudsey & Bramley Martin Landells 2582 
Leeds City Athletic Club Will Marshall 2582 
Rothwell Harriers Paul Brown 2582 
Hyde Park Harriers Chris Smith 2581 
Longwood Harriers Athletic Club Donald Kennedy 2581 
Liverpool Harriers and Athletics Club Adam Peers 2577 
Stainland Lions Steve Hall 2576 
Valley Striders Adam Parton 2573 
Bradford Airedale Ethan Roberts-Cutts 2573 
Spenborough & District AC Neil Barker 2571 
Hyde Park Harriers Scott Watson 2569 
Valley Striders Ross Bibby 2569 
Holmfirth Harriers Clark Hind 2569 
Spenborough & District AC Paul Davis 2568 
Wakefield Harriers Annabel Mason 2567 
Denby Dale Travellers Abigail Caie 2564 
Southport Waterloo AC Patrick Vis 2563 
Rodillian Runners Ian Harrison 2563 
Horsforth Harriers Beverly Hurst 2563 
Hallamshire Harriers Mo Martin 2562 
Horsforth Harriers Stephen Raby 2560 
Spenborough & District AC Edward Revell 2560 
Queensbury Running Club Gary Rowling 2557 
Bradford Airedale Joseph Hinshelwood 2557 
Valley Striders Samantha Harris 2556 
Hallamshire Harriers Katie Stowers 2556 
Spenborough & District AC Gerard Skippins 2556 
Sheffield Athletic Club Madeleine Davey 2555 
Rotherham Harriers Stephanie Burns 2555 
Kettering Town Harriers Luke Myers 2555 
Totley Athletic Club Claire Howard 2555 
Pudsey Pacers Al Chapman 2555 
City of York Athletics Club Michael Raynes 2553 
Hallamshire Harriers Ellie Rogers 2552 
Valley Striders Roy Huggins 2551 
Clowne Road Runners Andrea Walker 2551 
West 4 Harriers Andy Bowen 2550 
Ackworth Road Runners Joe Worthington 2549 
Valley Striders Andy May 2549 
Ackworth Road Runners Liane Warren 2548 
Penistone Footpath Runners Dawn Broom 2548 
Chapel Allerton Runners Mike Dearden 2547 
Holmfirth Harriers Jordan Mullinger 2544 
Roberttown Road Runners Stephen Wood 2544 
Kirkstall Harriers Shamiso Sisimayi 2543 
Holmfirth Harriers David Drake 2541 
Dewsbury Road Runners Treena Johnson 2541 
West End Runners Simon Mayes 2539 
Otley Athletic Club Frank Beresford 2538 
Holmfirth Harriers John Levick 2538 
Valley Striders Ian Sanderson 2535 
Leeds City Athletic Club Martin Farran 2534 
North Derbyshire Running Club Martin Cooper 2531 
Roadhoggs Leicester AC Kathryn Evans 2530 
Red Rose Road Runners Jill Jefferson 2529 
Hallamshire Harriers Isobel Fletcher 2529 
Hyde Park Harriers Dan Stevenson 2529 
Roberttown Road Runners Martin Peck 2529 
Horsforth Harriers Reece Milton 2528 
Horsforth Harriers Janette Freeman 2526 
Denby Dale Travellers Bridget Coomber 2525 
Halifax Harriers Gareth Burrell 2525 
Hyde Park Harriers Simon Gilbody 2524 
Middleton Harriers Athletic Club Emma Ball 2524 
Stainland Lions Diane Waite 2524 
Longwood Harriers Athletic Club Peter Hoyle 2524 
Todmorden Harriers Richard Butterwick 2524 
West End Runners Laura Davison 2524 
Valley Striders Stephanie Gledhill 2522 
Askern & District Running Club Stan Williams 2521 
Stadium Runners Robert Buchanan 2521 
Holmfirth Harriers Logan Anderson 2520 
Ackworth Road Runners Andrew Mascarenhas 2520 
West End Runners Gary Hawksley 2519 
Lothian Running Club Brian Lees 2518 
Burnden Road Runners Don Nichol 2517 
Askern & District Running Club Steve Barber 2517 
Chapel Allerton Runners Liga Magdalenoka-Keen 2517 
Wakefield Harriers Joanne Biltcliffe 2516 
Leeds City Athletic Club Jonathan Walton 2514 
Penistone Footpath Runners Mathew Mills 2514 
Horsforth Harriers Angela Johnson 2514 
Valley Striders Jonathan Smyth 2514 
Valley Striders Leroy Sutton 2513 
Abbey Runners John Ward 2513 
Spenborough & District AC Ian Ogden 2513 
Wilmslow Running Club John Porteous 2513 
Northowram Pumas Paula Snee 2512 
Rothwell Harriers Paul Howard 2512 
Rothwell Harriers Max Metcalfe 2511 
Blackpool Wyre Fylde Athletic Club Bev Wright 2510 
Rochdale Harriers Jessica Bull 2510 
Harrogate Harriers Andrew Grant 2510 
Pontefract Athletics Club Christine McCarthy 2510 
Roberttown Road Runners Jon Boote 2510 
Doncaster Athletic Club Simon Wright 2509 
Lytham St Annes Running Club Melanie Koth 2508 
Wakefield Triathlon Malcolm Lancaster 2508 
Sunlight Runners Mark Flanagan 2507 
Sale Harriers Paul Green 2507 
Spenborough & District AC Dave Butler 2506 
Valley Striders Chloe Hudson 2506 
Pudsey Pacers Morven Wallace 2506 
Roberttown Road Runners John Hughes 2506 
Denby Dale Travellers Victoria Worboys-Hodgson 2505 
Hyde Park Harriers Clare Evans 2504 
Wrexham Athletic Club Ian James 2504 
East Hull Harriers Mathew Hayes 2504 
Denby Dale Travellers James Mumford 2503 
Stadium Runners David Miller 2503 
Barnsley Athletic Club David Brooksbank 2503 
Liverpool Pembroke & Sefton H&AC Mike Gall 2502 
Kirkstall Harriers Emma Lavelle-Wood 2502 
Bingley Harriers John Convery 2501 
North East Vets Kevin Lister 2500 
Spenborough & District AC Lewis Bellwood 2500 
Knavesmire Harriers Harry Holmes 2499 
Goole Viking Striders Julie Masterman 2498 
Clowne Road Runners Darren King 2497 
Market Harborough AC Tony Harrison 2497 
Denby Dale Travellers Joanne Burgess 2497 
Wakefield Triathlon Simon Ward 2497 
Steel City Striders Simon Bennett 2497 
Meltham Athletic Club Paul Elliott 2497 
Kirkstall Harriers Adam Moger 2496 
Abbey Runners Alison Smith 2496 
Spenborough & District AC Tobin Rhodes 2495 
Saltaire Striders Graham Corbett 2495 
Hallamshire Harriers Maddison Mills 2495 
Holmfirth Harriers Ricky South 2494 
Valley Striders Sean Fitzgerald 2494 
Steel City Striders Michael Richardson 2494 
Denby Dale Travellers Katie Sharp 2494 
Queensbury Running Club Carl Heron 2493 
Kimberworth Striders Steven Lowndes 2493 
Manchester YMCA Harriers Josh Makin 2493 
Dark Peak Tom Saville 2492 
Ilkley Harriers Jim Ryder 2492 
Clowne Road Runners Gareth Lowe 2492 
Eryri Harriers Nic Brook 2492 
Denby Dale Travellers Mick Collinson 2491 
Baildon Runners Denise Johnson 2491 
Stadium Runners Gary Jackson 2491 
Stadium Runners Matt Carter 2491 
Airecentre Pacers Andrew Smith 2491 
Ackworth Road Runners Ian Richardson 2490 
Dark Peak Austin Frost 2488 
North Derbyshire Running Club Stephen Rundell 2488 
Dark Peak Steve Bell 2487 
City of Hull AC Steve Rennie 2487 
Scarborough Athletic Club Sue Haslam 2486 
Denby Dale Travellers Ben Worboys-Hodgson 2486 
Doncaster Athletic Club Philip Bussey 2486 
Roadhoggs Leicester AC David White 2486 
Pudsey & Bramley Richard Pattinson 2485 
Shepshed Running Club Tracey Brookes 2485 
Spenborough & District AC Mia Butler 2485 
Denby Dale Travellers Euan Pady 2485 
Wakefield Harriers Chris Ward 2485 
Red Rose Road Runners Carolyn Douglass 2483 
Ilkley Harriers Geoffrey Howard 2482 
Horsforth Harriers Joanna Shevlin 2482 
Queensbury Running Club Peter Hughes 2481 
Valley Striders Malcolm Coles 2481 
Ackworth Road Runners Rebecca Winter 2481 
Kirkstall Harriers Niamh Jackson 2481 
North Derbyshire Running Club Chris Breen 2481 
Knavesmire Harriers Lindsay Toulson 2480 
Penistone Footpath Runners Scott Hinchcliffe 2480 
Bowland Fell Runners Simon Bennett 2480 
Leeds City Athletic Club Trevor Clough 2479 
East Hull Harriers Stephen Taylor 2477 
Valley Striders Louise Cazan 2476 
Dewsbury Road Runners Flora Skidmore 2475 
Oldham & Royton Peter Williams 2475 
Otley Athletic Club Scott Harrington 2475 
New Marske Harriers Martin Murray 2475 
Wetherby Runners Paul Millgate 2474 
Pontefract Athletics Club David Kidd 2474 
Otley Athletic Club Mark Hall 2473 
Tipton Harriers Mick Hill 2473 
Kimberworth Striders Colin Earl 2473 
Leeds City Athletic Club Mike Burrett 2473 
Rotherham Harriers Elliot Smales 2473 
Kimberworth Striders Joanne Bolton 2473 
Hallamshire Harriers Dylan Stevens 2472 
Wharfedale Harriers Nicholas Charlesworth 2472 
Totley Athletic Club Yvonne Twelvetree 2471 
Holmfirth Harriers Rob Kersey 2471 
North Derbyshire Running Club Paul Boden 2471 
City of Hull AC Kris Lecher 2471 
Stainland Lions Zoe Greenhow 2470 
Stainland Lions Anthony Mott 2470 
Trentham Running Club Alan Lewis 2469 
Knavesmire Harriers Steven Clarke 2469 
Clowne Road Runners Lewis Banton 2469 
Wakefield Harriers Jacqui Khoueiry 2469 
Dark Peak Kevin Saville 2469 
Penistone Footpath Runners Gary Briscoe 2468 
Valley Striders John Hobbs 2468 
Stainland Lions Aileen Baldwin 2468 
Roberttown Road Runners Mark Whitaker 2468 
Wakefield Harriers Ben Butler 2468 
Southport Waterloo AC Mike Walker 2468 
Goole Viking Striders Martin Booth 2468 
Spenborough & District AC Kevin Ogden 2467 
Jesmond Joggers Kate Black 2467 
Denby Dale Travellers Steve Blackford 2467 
Leeds Bradford Triathlon Club Hayley Lawrence 2467 
Wolds Vets Richard Harris 2467 
Quakers Running Club Brian Martin 2466 
Stainland Lions David Collins 2466 
Rothwell Harriers Lynn Metcalfe 2466 
Goole Viking Striders Andrew Masterman 2466 
Scarborough Athletic Club Katy Rawnsley 2465 
Wakefield Harriers Julie Briscoe 2465 
Denby Dale Travellers Alice Campbell 2465 
Wakefield Harriers Mark Bostock 2465 
East Hull Harriers Shirley Oglesby 2465 
Horsforth Harriers Neil Burton 2464 
Wakefield Triathlon Patrick Thomas 2464 
Barnsley Athletic Club Keith Littlewood 2464 
York Acorn Running Club David Muckersie 2464 
Holmfirth Harriers Julia Johnson 2464 
East Hull Harriers Nigel Sisson 2463 
Leeds City Athletic Club Simon Deakin 2463 
Doncaster Athletic Club Caroline Wheelhouse 2463 
Totley Athletic Club Louise Perrins 2463 
Leeds City Athletic Club Alice Leake 2463 
Pocklington Runners Richard Ginn 2462 
Hallamshire Harriers Connor Milnes 2462 
Kimberworth Striders Philip Martin 2462 
Fetcheveryone Running Club Dan Yarwood 2462 
Pudsey Pacers Ryan Turnbull 2462 
Heaton Harriers Ian Robinson 2461 
Spenborough & District AC John Turpin 2461 
Saltaire Striders Martin Fillingham 2461 
Kimberworth Striders Malcolm Senior 2461 
Doncaster Athletic Club Kevin Newman 2460 
Chorlton Runners James Eden 2460 
Penistone Footpath Runners Gareth Cooke 2460 
Wrekin Road Runners Paul Muller 2460 
Ackworth Road Runners David Hughes 2460 
Red Rose Road Runners Stuart Cann 2460 
Otley Athletic Club Matt Podd 2460 
Ackworth Road Runners Darren Horobin 2460 
Saltaire Striders Stuart Dunbar 2459 
Stadium Runners Stephen Pickup 2459 
Barnsley Harriers Alan Ford 2458 
Vale Royal Athletic Club Pauline Davies 2458 
Royton Road Runners Robert Fairbanks 2458 
Wakefield Harriers Adam Peers 2458 
Hyde Park Harriers Lucy Rider 2458 
New Marske Harriers Kay Neesam 2458 
Goole Viking Striders Mark Johns 2458 
Wakefield Harriers Shaun Mollart 2458 
Penistone Footpath Runners Andrew Heppenstall 2457 
Red Rose Road Runners Simon Croft 2457 
Denby Dale Travellers Sarah Everett 2457 
Elswick Harriers Phillipa Williams 2457 
Holmfirth Harriers Helen Berry 2456 
Barnsley Athletic Club Mick Casey 2456 
Holmfirth Harriers Matthew Rose 2456 
Crossgates Harriers Julie Smith 2456 
Askern & District Running Club Brian Watts 2456 
Pocklington Runners Jim Holding 2455 
Sheffield Triathlon William Bealby 2455 
Dark Peak Jim Paxman 2455 
Saddleworth Runners Chris Davies 2455 
South Leeds Lakers Running Club Jonathon Harding 2455 
Kimberworth Striders Shaun Wright 2455 
White City Road Running Club Stella Dinsdale 2454 
Penistone Footpath Runners Anthony Wright 2454 
Rotherham Harriers Steve Marshall 2454 
Halifax Harriers Simon Johnson 2454 
Cleethorpes Athletic Club Nik Forman 2454 
Hallamshire Harriers Lewis Snowdon 2454 
Totley Athletic Club Laura Gibson 2453 
Skyrac Athletic Club Darren Parker 2453 
Ilkley Harriers Nathan Edmondson 2453 
Dewsbury Road Runners Madeline Stansfield 2453 
York Acorn Running Club David Lancaster 2452 
Stadium Runners Stuart McCormick 2452 
Steel City Striders Richard Pegg 2452 
Ackworth Road Runners Tim Ashby 2451 
Harrogate Harriers Sharon Barlow 2451 
Horsforth Harriers Graham Cottam 2451 
West Hull Ladies Road Running Club Amanda Dean 2451 
Ackworth Road Runners Gail Tombs 2450 
Ilkley Harriers Jack Wood 2450 
Hallamshire Harriers Matthew Craig 2450 
Penistone Footpath Runners Kelvin Bowskill 2450 
Saltaire Striders Will Kerr 2450 
Steel City Striders Joe Sweetnam-Powell 2450 
Halifax Harriers Ben Crowther 2450 
North Derbyshire Running Club Richard Start 2450 
Doncaster Athletic Club Pete Wade 2450 
Halifax Harriers Mark Crabtree 2450 
Wakefield Harriers Harry Mallinson 2449 
Askern & District Running Club Dean Winter 2449 
St Helens Striders Brian Middleton 2449 
St Theresas Christopher Gill 2449 
Penistone Footpath Runners Damian Kilpin 2449 
Dark Peak Paul Fauset 2449 
Kimberworth Striders Kevin Doyle 2448 
Holmfirth Harriers Sue Jones 2448 
Harrogate Harriers Andrew Dobby 2448 
Barnsley Harriers Joanne Birkinshaw 2448 
Hallamshire Harriers John Birch 2448 
Leeds City Athletic Club Wondiye Indelbu 2448 
Barnsley Athletic Club Dean Wallace 2448 
City of York Athletics Club Charlotte Mason 2448 
Dumfries Running Club Les Hill 2448 
Harrogate Harriers Jane Holmes 2448 
Bury Athletic Club Byron Edwards 2448 
Dewsbury Road Runners Mark Holden 2447 
Easingwold Running Club Mark Whiteman 2447 
Wilmslow Running Club Sharon Johnstone 2447 
Clowne Road Runners Jordan Street 2447 
Rossendale Harriers Sophie Howard 2447 
Hallamshire Harriers Leo Cossham 2447 
Knowsley Harriers AC Leanne Jones 2446 
Penistone Footpath Runners Matthew Robinson 2446 
Driffield Striders Shaun Hobson 2446 
Keighley & Craven AC Amanda Sterling 2446 
Penistone Footpath Runners Daren Nockels 2446 
Vegan Runners UK Michael Inglis 2446 
Ackworth Road Runners Jim Needham 2446 
Horsforth Harriers Catherine Gray 2445 
Denby Dale Travellers Frances Worboys-Hodgson 2445 
Valley Striders Jeremy Ladyman 2445 
Pudsey Pacers Faye Birkby 2444 
Otley Athletic Club Howard Jeffrey 2444 
Stainland Lions John Ingles 2444 
Stainland Lions Derek Parrington 2444 
Halifax Harriers David Bancroft 2443 
Team Manvers Triathlon Richard Price 2443 
Knavesmire Harriers Stephen Maddison 2443 
Pontefract Athletics Club Scott Daly 2443 
Heaton Harriers Lisa Harpin 2443 
Penistone Footpath Runners Julia Johnson 2443 
Totley Athletic Club Pat Goodall 2443 
Stadium Runners Simon Courtney 2443 
Jarrow & Hebb Mick Thornton 2443 
Skipton Athletic Club Julian Hood 2443 
North Derbyshire Running Club Martin Dawson 2443 
Totley Athletic Club Philip Kelly 2443 
Roberttown Road Runners Richard Godden 2442 
Wakefield Harriers Peter Gooding 2442 
York Acorn Running Club Gill Boynton 2442 
St Theresas Tim Seddon 2442 
Hyde Park Harriers Daniel Cross 2442 
Longwood Harriers Athletic Club Michael Proctor 2442 
Trafford Athletic Club Sue Exon 2441 
Longwood Harriers Athletic Club Ian Mitchell 2441 
Pickering Running Club Simon Jones 2441 
Stadium Runners Mark Davies 2441 
Barnsley Harriers Paul Johnson 2441 
Wreake Runners Daniel Hallam 2441 
Rounday Runners Callum Elson 2440 
Pontefract Athletics Club Faye Banks 2440 
Horwich Harriers Richard Howarth 2440 
Burnham Joggers Robert Talbot 2440 
Liverpool Pembroke & Sefton H&AC Kirsty Longley 2439 
St Helens Sutton Athletic Club Matthew Crehan 2439 
Chapel Allerton Runners Sam Robins 2439 
Rossendale Harriers Alan Lundberg-Bury 2439 
Dewsbury Road Runners James Morris 2439 
Harrogate Harriers Sarah Gill 2439 
Stainland Lions Ed Hyland 2438 
Rothwell Harriers John McCarthy 2438 
Leeds City Athletic Club Philip Sesemann 2438 
Holmfirth Harriers Brandon Holdroyd 2438 
Askern & District Running Club Shaun Hunt 2438 
Hyde Park Harriers David Womersley 2438 
Holme Pierrepont Running Club Philip Nind 2438 
Retford Athletic Club Benjamin Harris 2438 
Doncaster Athletic Club Martin James 2438 
Nidd Valley Road Runners Andy Todd 2438 
Stadium Runners Jamie Brannan 2438 
City of Hull AC Becky Briggs 2437 
New Marske Harriers Sharon Bulman 2437 
Halifax Harriers David Ingle 2437 
Cybi Striders Josie Rhisiart 2437 
Royton Road Runners Barry Greaves 2437 
Rotherham Harriers Fiona Davies 2436 
Steel City Striders Andy Buck 2436 
Stadium Runners Luc Burnip 2436 
Scunthorpe Athletic Club David Robinson 2436 
Holmfirth Harriers Tim Street 2436 
Wesham Road Runners Stephen Littler 2436 
Stadium Runners Andrew Pigg 2436 
Doncaster Athletic Club Pete Oliver 2436 
Holme Pierrepont Running Club Christine Heaton 2436 
Middlesbrough & Cleveland Harriers Mark Evans 2436 
Leeds City Athletic Club Trevor Wilks 2436 
Eccleshill Road Runners Reena Mistry 2435 
Steel City Striders Kristoff Boynton 2435 
Leeds City Athletic Club Jon Stewart 2435 
Penicuik Harriers Brian Tyndall 2435 
Dewsbury Road Runners Tim Dean 2435 
Hyde Park Harriers Rebecca Rogers 2435 
Ilkley Harriers Rachel Carter 2435 
Hyde Park Harriers Amy Young 2435 
South Leeds Lakers Running Club Daryl Young 2435 
Quakers Running Club Dawn Richardson 2435 
Burnden Road Runners Mel Walker 2435 
Halifax Harriers Sarah Cumber 2435 
Doncaster Athletic Club Carl Ryde 2434 
Rotherham Harriers Gareth Sampson 2434 
Pudsey & Bramley Joe Baxter 2434 
Ackworth Road Runners Martyn Stearn 2434 
Horsforth Harriers Steven Large 2434 
Horsforth Harriers Mark Smith 2434 
Altrincham Athletic Club Mohammed Abu-Rezeq 2434 
Stilton Striders Running Club Ross Jackson 2434 
Barnsley Harriers Rich Spooner 2434 
Hallamshire Harriers Alyssa Lowrie 2434 
Ackworth Road Runners Sarah Hunter 2434 
Penistone Footpath Runners Alan Knox 2433 
Killamarsh Kestrels Running Club Philip Morgan 2433 
Valley Striders Dawn Parton 2433 
Hornsea Harriers Mark Williamson 2433 
Penistone Footpath Runners Martyn Goodwin 2433 
Leeds City Athletic Club Ciaran Forde 2433 
Halifax Harriers Raymond Hall 2433 
Hyde Park Harriers Dan Donnelly 2433 
Preston Harriers Robert Affleck 2433 
Wakefield Harriers Benjamin Khan 2432 
Penistone Footpath Runners Shaun Dimelow 2432 
Dewsbury Road Runners Andy Meskimmon 2432 
Kirkstall Harriers Christopher Glover 2432 
Wakefield Harriers Jenny Buck 2432 
Sheffield Triathlon Chris Joyce 2432 
Marsh House Harriers John Gray 2432 
Steel City Striders Jordan Moat 2432 
Wetherby Runners Joseph Kwallah 2432 
City of Hull AC Niki Whitaker 2432 
Lincoln Wellington Athletic Club Sean Barkes 2431 
Dewsbury Road Runners John Calvert 2431 
Rossendale Harriers Michael Toman 2431 
Barnsley Harriers Steve Fowler 2431 
Eccleshill Road Runners Claire Hern 2431 
Hyde Park Harriers Anthony Aimon 2431 
Pudsey Pacers James Clark 2431 
St Helens Sutton Athletic Club John Greenall 2431 
St Theresas Glenton Johnson 2431 
Scunthorpe Athletic Club David Vickers 2431 
Ackworth Road Runners Denise Clark 2430 
Valley Striders Paul White 2430 
Barrow Runners Alex Toll 2430 
Sale Harriers Nigel Martin 2430 
Abbey Runners Duncan Clark 2430 
Dewsbury Road Runners Andy Dean 2430 
New Marske Harriers Lewis Gamble-Thompson 2430 
Lincoln Wellington Athletic Club William Strangeway 2430 
Oldham & Royton Michael Mannings 2430 
Selby Striders Ian Robertson 2430 
Valley Hill Runners Richard Borysiewicz 2430 
Warrington Athletic Club Mervyn Ward 2430 
Rotherham Harriers Arron Larkin 2430 
Steel City Striders Peter Brown 2429 
Todmorden Harriers Robin Tuddenham 2429 
Pudsey & Bramley Neil Armitage 2429 
Stainland Lions Jan King 2429 
Hyde Park Harriers Rachel Bourne 2429 
Kimberworth Striders Patrick Rooney 2429 
Spenborough & District AC Jenni Muston 2429 
Hyde Park Harriers Chris Jones 2429 
Dark Peak Mike Nolan 2429 
Tadcaster Harriers William Allan 2429 
Wakefield Harriers Nicky Steel 2429 
Goole Viking Striders Jonny McFaul 2428 
Barton & District AC Mark Nettleton 2428 
Scarborough Athletic Club Nev Watson 2428 
Holmfirth Harriers Margaret Sykes 2428 
Sale Harriers Gavin Hill 2428 
City of Hull AC John Smith 2428 
Barnsley Harriers Alan Schofield 2428 
Sheffield Running Club Deborah Richards 2428 
Totley Athletic Club Steve Franklin 2428 
Pocklington Runners Michael Smith 2428 
Salford Harriers Mark Russell 2428 
Rounday Runners James Carvello 2428 
Hyde Park Harriers Gary Grant 2428 
Wakefield Harriers James Saxton 2427 
Keswick Athletic Club Tristan Windley 2427 
Valley Striders Ruth Warren 2427 
Quakers Running Club Michael Joyeux 2427 
Radcliffe Athletic Club Neal Emmerson 2427 
Stadium Runners Joe Baker 2427 
Richmond & Zetland Harriers Robert Scott 2427 
Skipton Athletic Club Richard Annable 2427 
Baildon Runners Lorne McNeill 2427 
East Cheshire Harriers Angela Oldham 2427 
Richmond & Zetland Harriers Carl Jones 2427 
Horsforth Harriers Aiveen Smith 2426 
Woodstock Harriers Athletics Club Andrew Battye 2426 
Wakefield Harriers Daniel Franks 2426 
Pocklington Runners Mike Pullon 2426 
Wolds Vets Garry Perkins 2426 
Leicester Triathlon Club Kevin Powell 2426 
Penistone Footpath Runners Harry Jarvis 2426 
Valley Striders Jonathan Young 2426 
Steel City Striders Phil Skelton 2425 
Otley Athletic Club Andrew Webster 2425 
Beverley Athletic Club Mark Dalton 2425 
Rothwell Harriers Helen Mann 2425 
Clowne Road Runners Malcolm Stapleton 2425 
Huddersfield Road Runners Darren Reece 2425 
Holmfirth Harriers Andy Hauser 2425 
Penistone Footpath Runners Faye Williams 2425 
York Acorn Running Club Paul Whitaker 2425 
Rotherham Harriers Jonathan Johnson 2425 
Kendal Athletic Club Rebecca Robinson 2425 
St Theresas Richard Herrington 2425 
Hallamshire Harriers Carl Egdell 2425 
North Derbyshire Running Club Tim Clayton 2424 
South Leeds Lakers Running Club Betty Barber 2424 
Rotherham Harriers Terry Eastwood 2424 
Durham City Harriers Rachel Bentley 2424 
Rounday Runners Susan Lewis 2424 
Valley Striders Chris Sawyer 2424 
Stadium Runners Leo Timmins 2424 
Manchester Triathlon Club Phil Brydges 2424 
Halifax Harriers Rachel Beaumont 2424 
East Hull Harriers Anthony Payne 2423 
Penistone Footpath Runners Martin Ball 2423 
Hallamshire Harriers Nicola Squires 2423 
Hyde Park Harriers Ken Fox 2423 
Hyde Park Harriers Michael Vargas 2423 
Heaton Harriers Kelly Dodds 2423 
Ilkley Harriers Hilda Coulsey 2423 
North Wales Road Runners Club Martin Green 2423 
East Hull Harriers Robert Weekes 2423 
Barnsley Harriers Shaun Clarkson 2423 
Meltham Athletic Club Andy Whitworth 2423 
Holmfirth Harriers Lesley Ewart 2422 
Harrogate Harriers Chris Gibbins 2422 
Clayton Le Moors Harriers Kevin Davies 2422 
Saltaire Striders Tim Baldwin 2422 
Pudsey Pacers Darryl Stead 2422 
Keswick Athletic Club Sam Stead 2422 
Barnsley Harriers John Hewitt 2422 
Doncaster Athletic Club Mick Page 2422 
Knaresborough Striders Stephen Morland 2422 
Queensbury Running Club Michael Coe 2422 
Wetherby Runners Andrea Normington 2422 
Thirsk And Sowerby Harriers Lorraine Hiles 2422 
Sheffield Running Club Kate Waddicor 2422 
Penistone Footpath Runners Robin Clough 2422 
Baildon Runners Kirsty Allen 2421 
Harrogate Harriers Simon Watson 2421 
Wakefield Harriers Paul Lycett 2421 
Valley Striders Kevin McMullan 2421 
Pudsey Pacers Dave Burdon 2421 
East Hull Harriers Carole Fee 2421 
Rotherham Harriers Georgina Weston 2420 
Totley Athletic Club Mark Goodison 2420 
Leeds City Athletic Club Chris Corcoran 2420 
Beverley Athletic Club Lewis Holloway 2420 
Baildon Runners John Buddle 2420 
Steel City Striders Ben Jones 2420 
Bridlington Road Runners Phill Taylor 2420 
Horsforth Harriers Aisling Wall 2420 
Beverley Athletic Club Darren Edge 2420 
Kettering Town Harriers Eddie Murphy 2420 
Dewsbury Road Runners Alistair Walder 2420 
St Theresas Wanda MacDonald 2420 
Ilkley Harriers Sally Malir 2419 
St Theresas David Leaf 2419 
New Marske Harriers Kath Aspin 2419 
Idle Athletic Club Donna Edmondson 2419 
Killamarsh Kestrels Running Club Paul Reaney 2419 
Wakefield Harriers Simon Midwood 2419 
Eccleshill Road Runners Dawn Hogan 2419 
Stadium Runners Michael Cottam 2419 
Penistone Footpath Runners Philip Hinchcliffe 2419 
Stadium Runners Martin Bown 2419 
Longwood Harriers Athletic Club Robert Unwin 2419 
Halifax Harriers Ian Whitehouse 2419 
Penistone Footpath Runners William Halstead 2419 
Cybi Striders Peter Jones 2418 
Queensbury Running Club Paul Greenwood 2418 
Hermitage Harriers Running Club Alastair Watson 2418 
Pudsey Pacers Peter Enever 2418 
Barnsley Harriers Neil Fox 2418 
Horsforth Harriers Phil Boynton 2418 
Beverley Athletic Club Aubrey Morrell 2418 
Hyde Park Harriers Claire Geeson 2418 
Abbey Runners Liam Jenkins 2418 
Otley Athletic Club Phil Robinson 2418 
Hyde Park Harriers Gordon Crawford 2418 
Stadium Runners Tom Jagger 2418 
Goole Viking Striders David McKinnon 2418 
Stainland Lions David Hutchings 2418 
Wakefield Harriers Matthew Matthew 2417 
Saltaire Striders Helen Love 2417 
Halifax Harriers Fiona Murphy 2417 
Rotherham Harriers John Comrie 2417 
Clowne Road Runners Philip Morris 2417 
Sheffield Triathlon Liam Walker 2417 
Southport Waterloo AC Jenny Girdler 2417 
Hinckley Running Club Simon Birch 2417 
Sale Harriers Sophie Wood 2417 
Wallasey Athletic Club Jay Walker 2417 
Spenborough & District AC Natasha Geere 2417 
Acre Street Runners Ian Rafferty 2417 
Wakefield Harriers Chris Rippon 2417 
Chorlton Runners Matt Shaw 2417 
Kimberworth Striders Lee Rawson 2416 
Crossgates Harriers Graham Wilson 2416 
Penistone Footpath Runners Tom Randall 2416 
Kingston Upon Hull AC Gregan Clarkson 2416 
Barnsley Athletic Club Joshua Bird 2416 
St Theresas Nathan Vaughan 2416 
White City Road Running Club Graham Naylor 2416 
Nidd Valley Road Runners Martin Lofthouse 2416 
Altrincham Athletic Club Jeffery Norman 2416 
Hallamshire Harriers Calli Thackery 2416 
Tyne Bridge Harriers Keith Smith 2416 
Leeds City Athletic Club Chris Smith 2416 
Knavesmire Harriers Nik Tarrega 2416 
Rotherham Harriers Peter Neal 2416 
Pontefract Athletics Club Faye Lightowler 2416 
Gateshead Harriers Steven Asquith 2416 
Tipton Harriers Jonathan Carter 2415 
Darlington Harriers Shirley Gibson 2415 
Barnsley Harriers Michael Grain 2415 
Swinton Running Club Steven Doxey 2415 
Hallamshire Harriers Lilly Fletcher 2415 
Spenborough & District AC Tom Dart 2415 
Rounday Runners Phil Burton 2415 
Royton Road Runners Ian Dale 2415 
Victoria Park Harriers Joe Dale 2415 
Selby Striders Dan Tate 2415 
Newquay Roadrunners Club Martin Davis 2415 
Leeds City Athletic Club Jason Cherriman 2415 
Handsworth Roadhogs Philip Morris 2415 
Penistone Footpath Runners Barbara Haigh 2415 
Horsforth Harriers Steve Wood 2415 
Beverley Athletic Club Jackie Hardman 2414 
Darlington Harriers Val Clarke 2414 
Stockport Harriers Steve Shaughnessy 2414 
Kimberworth Striders Lyndsey Eastman 2414 
Tyne Bridge Harriers Tom Charlton 2414 
Heanor Running Club Kristian Watson 2414 
Hallamshire Harriers Craig Fishwick 2414 
Totley Athletic Club Anne Hegarty 2414 
Royton Road Runners Dave Peart 2414 
Halifax Harriers Geoff Cumber 2413 
North Shields Poly AC Greg Penn 2413 
East Hull Harriers Steve Bateson 2413 
Saltaire Striders Christopher Jones 2413 
Kingstone Runners Ian Mason 2413 
Halifax Harriers Ryan Barker 2413 
Valley Striders Gary Mann 2413 
Pudsey Pacers David Woodhead 2413 
Ilkley Harriers Jane McCarthy 2413 
Stockport Harriers Charlie Batho 2413 
City of Hull AC Jim Rogers 2413 
Stadium Runners Jonathan Cartwright 2413 
Horsforth Harriers Gini Knight 2413 
Harrogate Harriers Mark Jordan 2412 
Vegan Runners UK Nigel Howard 2412 
East Hull Harriers Lewis Suddaby 2412 
Rothwell Harriers Keith Pailing 2412 
Penistone Footpath Runners Jude Matthews 2412 
Blackheath & Bromley Harriers AC Graham Rush 2412 
Wakefield Harriers Thomas Coney 2412 
Royton Road Runners Rob James 2412 
Barnsley Harriers Emma Moorhouse 2412 
Beverley Athletic Club Alan Flint 2412 
Middleton Harriers Athletic Club Joanna Adamson 2412 
Middleton Harriers Athletic Club Mick Bull 2412 
Holmfirth Harriers Chris Beadle 2412 
Knavesmire Harriers Richard Walker 2412 
Halifax Harriers Watson Peel 2412 
Abbey Runners Michael Smith 2412 
Leeds City Athletic Club Timmy Davies 2412 
Charnwood Athletic Club Mark Couldwell 2411 
Dark Peak Joseph Wade 2411 
Hallamshire Harriers Rachael Lundgren 2411 
Totley Athletic Club David Millns 2411 
Steel City Striders Liam Turner 2411 
Holmfirth Harriers Darren Hanson 2411 
Horsforth Harriers Barney Plummer 2411 
Horsforth Harriers Martin Critchley 2411 
Crook and District Athletic Club Samuel Beckett 2410 
Ilkley Harriers Kate Archer 2410 
Stadium Runners Neil Jones 2410 
Valley Striders Myra Jones 2410 
York Triathlon Club  Helen Cross 2410 
Queensbury Running Club Stephen Brook 2410 
Lincoln Wellington Athletic Club Glenn Moore 2410 
East Hull Harriers Paul Teece 2410 
Birtley Athletics Club Tracy Millmore 2410 
Hallamshire Harriers Richard Tompkins 2410 
Penistone Footpath Runners Samantha Shaw 2410 
Knavesmire Harriers Mike McGrath 2409 
Pudsey & Bramley Jon Holah 2409 
Hallamshire Harriers Gary Gregory 2409 
Rothwell Harriers Rowena Skelhorn 2409 
Goyt Valley Striders Moira Hunt 2409 
Eden Runners Karen Bridge 2409 
Clowne Road Runners Giles Searby 2409 
Steel City Striders Paul Stewart 2409 
Dewsbury Road Runners Stephen Berry 2409 
Steel City Striders Stephanie Street 2409 
Wakefield Harriers Craig Davidson 2409 
Easingwold Running Club Colin Fletcher 2409 
Bridlington Road Runners Janet Potter 2409 
Wakefield Triathlon Andrew Thompson 2408 
York Acorn Running Club Christopher Poulton 2408 
Meltham Athletic Club Martin Bayliss 2408 
Pudsey & Bramley Rachel Pilling 2408 
Harrogate Harriers Adam Prentis 2408 
Wetherby Runners Robert Gray 2408 
Horsforth Harriers Alan Squire 2408 
Sale Harriers Nick Peach 2408 
Morpeth Harriers Lesley Chapman 2408 
Barnsley Athletic Club Christina Laking 2408 
Ackworth Road Runners Julie Stafford 2408 
Hallamshire Harriers Mike Sprot 2407 
Notfast Running Club Damian Davies 2407 
Abbey Runners Lisa Stansbie 2407 
Lincoln Wellington Athletic Club Natalie Burns 2407 
Saltaire Striders Marcin Soszka 2407 
Sheffield Running Club Robert Cassy 2407 
Thames Hare and Hounds Alastair Kennis 2407 
Rotherham Harriers Gillian Neal 2407 
Stainland Lions Lucy Collins 2407 
Torbay Athletic Club Clara Horswell 2407 
Skipton Athletic Club Hazel Ives 2407 
Killamarsh Kestrels Running Club Stephen Crownshaw 2407 
City of Hull AC Ian McCoid 2407 
Ivanhoe Runners Alastair Chambers 2407 
Denby Dale Travellers Jonathan Ridge 2407 
Red Rose Road Runners Anneke Crosby 2407 
Valley Striders John Hussey 2406 
Wakefield Harriers Sarah Bostwick 2406 
Royal Air Force Athletic Association John Siddens 2406 
Blackburn Harriers Pauline Powell 2406 
Queensbury Running Club Tom Collinge 2405 
Macclesfield Harriers AC Julian Brown 2405 
Longwood Harriers Athletic Club Karen Mitchell 2405 
Ripon Runners David Jelley 2405 
Steel City Striders David Beech 2405 
Valley Striders Matthew Hallam 2405 
East Hull Harriers Gary Couzens 2405 
Durham City Harriers Matthew Hornsby 2405 
Scunthorpe Athletic Club Mark York 2405 
Goole Viking Striders Richard Bramham 2405 
Dewsbury Road Runners Steven Pilling 2405 
West End Runners Claire Fitzpatrick 2404 
Preston Harriers Kevin Hesketh 2404 
Valley Striders Paul Smith 2404 
Leeds City Athletic Club Simon Newton 2404 
Keswick Athletic Club Jim Downie 2404 
Doncaster Athletic Club Peter Badger 2404 
Salford Harriers Marc Brown 2404 
Saltaire Striders Stewart Spink 2404 
Smiley Paces Vicky Penn 2403 
Wolds Vets Robert Stocks 2403 
Barnsley Athletic Club David Harling 2403 
Quakers Running Club Diane Vaughan 2403 
Blackheath & Bromley Harriers AC Joshua Schofield 2403 
Sale Harriers Ellen Downs 2403 
Valley Striders Joel Giddings 2403 
Richmond & Zetland Harriers Ken Harker 2403 
West Suffolk Athletics Club Tom Eames 2403 
Sale Harriers Nicholas Barry 2403 
Jog Scotland Holly Tennant 2403 
Knavesmire Harriers David Smithers 2403 
Valley Striders Jonathan Ball 2403 
Holmfirth Harriers Kevin Yewlett 2403 
Leeds City Athletic Club Josh Rowe 2403 
Ackworth Road Runners Sandy George 2403 
St Albans Striders Will Bowran 2403 
Dewsbury Road Runners Heather Mitchell 2402 
North Derbyshire Running Club Richard Corker 2402 
Wakefield Triathlon Andrew Dovernor 2402 
Dewsbury Road Runners John MacPhail 2402 
Bury Athletic Club Ben Coop 2402 
New Marske Harriers Tom Danby 2402 
Queensbury Running Club Stacey Cleal 2402 
North Derbyshire Running Club Nigel Callahan 2402 
Bingley Harriers Peter Ellerton 2402 
Royton Road Runners Ian McBride 2402 
Royton Road Runners David Phillips 2402 
Kirkstall Harriers Ben Coldwell 2402 
Hallamshire Harriers Phil Radford 2402 
Rotherham Harriers Sarah Lowery 2402 
Penistone Footpath Runners John Howsham 2402 
Penistone Footpath Runners Kieron Reed 2402 
Wakefield Harriers Richard West 2402 
Blackpool Wyre Fylde Athletic Club Ian Dawson 2402 
Doncaster Athletic Club George Rowland 2402 
Pontefract Athletics Club Kevin Waite 2402 
East Hull Harriers Dave Playforth 2402 
Airecentre Pacers Andrew Humphries 2402 
Pudsey & Bramley Colin Walker 2401 
Tadcaster Harriers Glen Johnson 2401 
Hallamshire Harriers Zak Mellard 2401 
Halifax Harriers Nigel Crossfield 2401 
Trafford Athletic Club Gavin Tomlinson 2401 
Wakefield Harriers Craig Orr 2401 
Danum Harriers  Simon Rayner 2401 
Steel City Striders Al Cook 2401 
North York Moors AC Phil Jarvis 2401 
Rodillian Runners Adam Mills 2401 
East Hull Harriers Sara Rookyard 2401 
Ilkley Harriers Steven Gott 2401 
Pudsey Pacers Susan Ransome 2400 
Skyrac Athletic Club Jane Halloran 2400 
Ackworth Road Runners Adrian Leach 2400 
Knavesmire Harriers George Bilsby 2400 
Pontefract Athletics Club Alice Smith 2400 
Penistone Footpath Runners Mark Riordan 2400 
Wilmslow Running Club Nicky Mowat 2400 
Ackworth Road Runners Gemma Lund 2400 
Hallamshire Harriers Zanthe Wray 2400 
Spenborough & District AC Henry Carter 2400 
Stone master marathoners Kevin Uzzell 2400 
Stainland Lions Sean Thompson 2400 
Cambridge Harriers Lucy Foreman 2400 
Doncaster Athletic Club Paul Bond 2400 
Gainsborough & Morton Striders Philip Marsland 2400 
Kimberworth Striders Michael Harrison 2400 
Rotherham Harriers Simon Holt 2400 
Rochdale Harriers Brian Moore 2399 
Ripon Runners John Chatwin 2399 
Beverley Athletic Club Andrew Johnson 2399 
City of Hull AC David Ball 2399 
Stainland Lions Darren Reece 2399 
Darlington Harriers John Clifford 2399 
Halifax Harriers Michael Gaughan 2399 
Valley Striders Michael Robins 2398 
Ripon Runners Douglas Scott 2398 
Sutton in Ashfield Harriers & AC Sally Hughes 2398 
Scarborough Athletic Club Mark Colling 2398 
Knavesmire Harriers Emily Baines 2398 
Salford Harriers Anthony Taylor 2398 
Sheffield Running Club Gareth Irvine 2398 
Wilmslow Running Club Paul Norris 2398 
Sale Harriers Zoe Gmerek 2398 
Doncaster Athletic Club Malcolm Leggett 2397 
Holmfirth Harriers Luc Burnip 2397 
St Theresas Paul Newsome 2397 
Steel City Striders Sian Evans 2397 
York Acorn Running Club Robin Stacey 2397 
Skipton Athletic Club Sue Marshall 2397 
Rochdale Harriers Chris Merchant 2397 
Denby Dale Travellers Stewart Yates 2397 
Rochdale Harriers Anna Blomfield 2397 
Keighley & Craven AC Steve Carter 2397 
Tadcaster Harriers Joanne Derry 2397 
Elswick Harriers Judith Nutt 2397 
East Hull Harriers Vincent McGowan 2397 
Dark Peak Eugene Rybinski 2397 
Trawden Athletic Club David Lord 2397 
Pontefract Athletics Club Nathan Doy 2397 
North York Moors AC Martin Luxton 2397 
Royton Road Runners Neil Brock 2397 
Pudsey Pacers Stephen Pattison 2396 
Dewsbury Road Runners Andrew Byram 2396 
Hallamshire Harriers Thomas Beautyman 2396 
Bingley Harriers Stuart Thompson 2396 
Hyde Park Harriers Caroline Sanders 2396 
Bradford Airedale Will Kerr 2396 
Knavesmire Harriers Pete Downes 2396 
Maltby Running Club Luke Davis 2396 
Wesham Road Runners Helen Lawrenson 2396 
Vocalink Running Club Alexandra Whapples 2396 
Kimberworth Striders Dan Birkinshaw 2396 
Holmfirth Harriers Jean Shotter 2396 
Horsforth Harriers Angela Pattinson 2396 
Totley Athletic Club Caz Kay 2396 
Barnsley Harriers Craig Alwash 2395 
Hoad Hill Harriers Gary Dover 2395 
Halifax Harriers Johanna Sutcliffe 2395 
Stockport Harriers Robert Cawley 2395 
Hallamshire Harriers Sam Peters 2395 
Barnsley Athletic Club Stuart Wilson 2395 
Rotherham Harriers Chris Griffiths 2395 
Harrogate Harriers Chris Miller 2395 
Dewsbury Road Runners Rachel McCusker 2395 
Baildon Runners Barbara Lee 2395 
Doncaster Athletic Club James Osborne 2395 
Leeds Bradford Triathlon Club Rhianna Rose 2394 
Sheffield Running Club Steve Cox 2394 
Rothwell Harriers Carole Clifford 2394 
Hyde Park Harriers Hannah Marshall 2394 
Dewsbury Road Runners Stephen Chapman 2394 
Beverley Athletic Club Stephen Walker 2394 
RSPB Staff Paul Tranter 2394 
South Shields Harriers Daniel Josephs 2394 
Shropshire Shufflers Running Club Paul Bowes 2394 
Hyde Park Harriers David Kynaston 2394 
Wakefield Harriers Chris Snowball 2394 
Stainland Lions Ryan Thompson 2394 
Abbey Runners Simon Jones 2394 
Totley Athletic Club Bryan Bradwell 2394 
Penny Lane Striders Martin Swensson 2394 
North York Moors AC Alasdair Tatham 2394 
Kingston Upon Hull AC Mike Potter 2394 
Denby Dale Travellers Peter McEvoy 2394 
City of Hull AC Alan Smith 2394 
Leeds City Athletic Club Babacarr Joof 2394 
East Hull Harriers Michael Hargreaves 2394 
Meltham Athletic Club Sarah Brewer 2393 
Rotherham Harriers Samantha Hughes 2393 
Barnsley Athletic Club Scott Nutter 2393 
Scunthorpe Athletic Club Tom Wood 2393 
Steel City Striders Samuel Brown 2393 
Ilkley Harriers Beth Massey 2393 
Northowram Pumas Tim Brook 2393 
Dewsbury Road Runners Tim Rowling 2393 
South London Harriers Alix Ramsier 2393 
Pudsey Pacers Paul Gaile 2393 
Ripon Runners Kim Brown 2393 
Wakefield Harriers Ian Richardson 2393 
Stainland Lions Craig Miller 2393 
Steel City Striders Stuart Carrack 2393 
Longwood Harriers Athletic Club Helen Roby 2393 
City of Hull AC Matthew Snow 2393 
Dewsbury Road Runners Maxine Hamilton 2393 
Wakefield Harriers Matthew Hill 2393 
Horsforth Harriers Lee Greenhalgh 2393 
Rothwell Harriers Lee Barker 2393 
Valley Striders Hayley Nancolas 2393 
Red Rose Road Runners Philip Marsden 2392 
Wesham Road Runners Robert Danson 2392 
Knavesmire Harriers Nick Griffin 2392 
Crossgates Harriers Bruce Naylor 2392 
Skipton Athletic Club Hilary Seward 2392 
Doncaster Athletic Club Connor Anderson 2392 
Scarborough Athletic Club Rhona Marshall 2392 
Crook and District Athletic Club Wayne Pearson 2392 
East Hull Harriers Mark Bissell 2392 
Calder Valley Fell Runners Karl Gray 2392 
Rossendale Harriers Chris Fell 2392 
Dewsbury Road Runners Gary Stanway 2392 
Kimberworth Striders Adelle Marsden 2392 
Steel City Striders Ben Heller 2392 
Stainland Lions Richard Brown 2392 
Bingley Harriers Don Johnson 2392 
Kirkstall Harriers Jonathan Young 2392 
Kippax Harriers Ian Downham 2391 
Todmorden Harriers Paul Brannigan 2391 
Wakefield Triathlon Ciara Thomas 2391 
Easingwold Running Club Howard Thompson 2391 
Airecentre Pacers Christopher Hill 2391 
Manchester YMCA Harriers Rebecca Whalley 2391 
Abbey Runners Graeme Littlewood 2391 
Valley Striders Tom Button 2391 
Steel City Striders Stuart Jones 2391 
Stone master marathoners Anna Hollingworth 2391 
Meltham Athletic Club Pete Dukes 2391 
City of Hull AC Naomi Bright 2391 
Northern Vets Simon Wright 2391 
Handsworth Roadhogs Christopher Horsfall 2390 
Spenborough & District AC Martin Peck 2390 
Nidd Valley Road Runners Adam Kirk 2390 
Kirkstall Harriers Andy Carter 2390 
Elvet Striders Gareth Pritchard 2390 
Elvet Striders Stephen Jackson 2390 
Page 1
<< Prev | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | Next>>
 
<<< Back To The Rankings
 

Version 3.1 Webdesign © Andrew Cottier 2020