visitor:
257117
 
rss feed:
 
 
 
 
Adjusted Rankings for Age and Sex
 
Page 1
<< Prev | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | Next>>
Club                               Name                                Adjusted Ranking
Stainland Lions Lorraine Naylor 2654 
Hallamshire Harriers Eve Crownshaw 2620 
Valley Striders Rav Panesar 2606 
Hyde Park Harriers Dan Donnelly 2595 
Denby Dale Travellers Gus Dufeu-Long 2588 
Stainland Lions Margaret Beever 2580 
Skyrac Athletic Club Jordan Bransberg 2579 
Bradford Airedale Ethan Roberts-Cutts 2573 
Liverpool Harriers and Athletics Club Adam Peers 2567 
Spenborough & District AC Joe Sagar 2567 
Denby Dale Travellers Abigail Caie 2564 
Hallamshire Harriers Mo Martin 2562 
Valley Striders Daryl Hibberd 2562 
Penistone Footpath Runners Hugh MacKie 2562 
Spenborough & District AC Martin Hall 2561 
Bradford Airedale Joseph Hinshelwood 2557 
Hallamshire Harriers Katie Stowers 2556 
Pudsey & Bramley Martin Landells 2555 
Sheffield Athletic Club Madeleine Davey 2555 
Hallamshire Harriers Ellie Rogers 2552 
Wakefield Harriers Ben Butler 2550 
Hyde Park Harriers Stan Karanasios 2549 
Barnsley Athletic Club Jenny Wakeman 2546 
Valley Striders James Tarran 2544 
Stadium Runners Lynn Birchall 2539 
Valley Striders Andy May 2538 
Valley Striders Sue Sunderland 2536 
Cairngorm Runners Terence Forrest 2536 
Roberttown Road Runners Emer Dudley 2535 
Spenborough & District AC Paul Davis 2535 
Ackworth Road Runners Simon Newton 2532 
Holmfirth Harriers Jordan Mullinger 2532 
Kirkstall Harriers Shamiso Sisimayi 2531 
Hallamshire Harriers Isobel Fletcher 2529 
Holmfirth Harriers Lavell Pierre 2528 
Otley Athletic Club Frank Beresford 2526 
Morpeth Harriers Sarah Graham 2525 
Hallamshire Harriers Monica King 2523 
Holmfirth Harriers Nicola Brown 2522 
Penistone Footpath Runners John Halstead 2522 
Wakefield Harriers Stewart Knowles 2521 
Valley Striders Daniel Fisher 2520 
Pudsey Pacers Robert Samuels 2520 
Halifax Harriers Katrina Oddy 2517 
Wakefield Harriers Peter McNamara 2517 
Horsforth Harriers Stephen Raby 2517 
Hallamshire Harriers Imogen Rimmer 2516 
Horsforth Harriers Beverly Hurst 2516 
Longwood Harriers Athletic Club Donald Kennedy 2515 
Spenborough & District AC Simon Bolland 2515 
Wakefield Harriers Annabel Mason 2514 
Penistone Footpath Runners Mathew Mills 2514 
Hyde Park Harriers Simon Gilbody 2512 
Longwood Harriers Athletic Club Peter Hoyle 2512 
Wharfedale Harriers David McGuire 2509 
Rothwell Harriers Paul Brown 2509 
Skyrac Athletic Club David Stoneman 2509 
Bellahouston Road Runners Jack Arnold 2508 
Valley Striders Tally Diamond 2507 
Askern & District Running Club Andrew Forsyth 2506 
Denby Dale Travellers Victoria Worboys-Hodgson 2505 
Holmfirth Harriers Clark Hind 2505 
Valley Striders Roy Huggins 2503 
Roberttown Road Runners Martin Peck 2501 
Easingwold Running Club Mark Jackson 2500 
Hyde Park Harriers Mike Gallagher 2500 
Valley Striders Gwilym Thomas 2500 
Hallamshire Harriers Maddison Mills 2495 
Valley Striders Jonathan Smyth 2494 
Holmfirth Harriers Graham Gary 2493 
Hyde Park Harriers Chris Smith 2492 
Saltaire Striders Graham Corbett 2490 
Abbey Runners Helen Roden 2489 
Knavesmire Harriers Harry Holmes 2487 
Market Harborough AC Tony Harrison 2487 
Rotherham Harriers Stephanie Burns 2487 
Spenborough & District AC Gerard Skippins 2486 
Denby Dale Travellers Ben Worboys-Hodgson 2486 
Stadium Runners Steve Carson 2486 
Hyde Park Harriers Ben Hartley 2485 
Denby Dale Travellers Euan Pady 2485 
Leeds Bradford Triathlon Club Rich Knell-Moore 2483 
Dewsbury Road Runners Treena Johnson 2483 
Spenborough & District AC Tobin Rhodes 2483 
Denby Dale Travellers Joanne Burgess 2483 
Kirkstall Harriers Emma Lavelle-Wood 2482 
Hyde Park Harriers Scott Watson 2480 
York Postal Harriers Paul Hatfield 2478 
Hermitage Harriers Running Club Fraser Harris 2476 
Bingley Harriers Brian Parkinson 2472 
Hallamshire Harriers Dylan Stevens 2472 
Stainland Lions Steve Hallam 2472 
Otley Athletic Club Graham Lake 2472 
Rodillian Runners Ian Harrison 2471 
Pudsey Pacers Al Chapman 2470 
Spenborough & District AC Neil Barker 2470 
Wigan Pheonix Runners Colin Baxter 2469 
Kimberworth Striders Rebecca Hunt 2467 
Penistone Footpath Runners Ewan MacKie 2466 
Denby Dale Travellers Alice Campbell 2465 
Wakefield Triathlon Patrick Thomas 2464 
Ackworth Road Runners Mark Mills 2463 
Stainland Lions Damien Pearson 2462 
Spenborough & District AC Edward Revell 2462 
Ackworth Road Runners Joe Worthington 2459 
North East Vets Kevin Lister 2458 
Trentham Running Club Alan Lewis 2456 
Ackworth Road Runners Ian Richardson 2456 
Chapel Allerton Runners Mike Dearden 2455 
Hallamshire Harriers Lewis Snowdon 2454 
Valley Striders Ross Bibby 2454 
Valley Striders Samantha Harris 2454 
Leeds City Athletic Club Will Marshall 2453 
Abbey Runners Megan Begley 2451 
Ackworth Road Runners Liane Warren 2451 
Stadium Runners Jonny Cartwright 2450 
Holmfirth Harriers Julia Johnson 2450 
Spenborough & District AC John Turpin 2446 
Stainland Lions Diane Waite 2445 
Valley Striders Ian Sanderson 2445 
Askern & District Running Club Joe Restell 2445 
Denby Dale Travellers Frances Worboys-Hodgson 2445 
Horsforth Harriers Reece Milton 2444 
Holmfirth Harriers John Levick 2443 
Stadium Runners Andrew Petrie 2441 
Holmfirth Harriers Logan Anderson 2441 
Holmfirth Harriers David Drake 2440 
Totley Athletic Club Laura Gibson 2438 
Horsforth Harriers Colin McFadden 2438 
Valley Striders Leroy Sutton 2436 
Wakefield Harriers Harry Mallinson 2436 
Totley Athletic Club Philip Kelly 2435 
Rothwell Harriers Paul Howard 2434 
Hallamshire Harriers Alyssa Lowrie 2434 
Horsforth Harriers Graham Cottam 2431 
Scarborough Athletic Club Robert Preston 2430 
East Hull Harriers Mathew Hayes 2430 
Pudsey Pacers Morven Wallace 2430 
Hyde Park Harriers Daniel Cross 2429 
Valley Striders Adam Parton 2429 
Halifax Harriers David Bancroft 2429 
Kirkstall Harriers Niamh Jackson 2427 
Royton Road Runners Robert Fairbanks 2427 
Otley Athletic Club Mark Hall 2427 
Penistone Footpath Runners Harry Jarvis 2426 
Wakefield Triathlon Malcolm Lancaster 2426 
Dewsbury Road Runners John Mason 2425 
Hyde Park Harriers David Womersley 2425 
Roberttown Road Runners Jon Boote 2424 
Valley Striders Louise Cazan 2423 
Hyde Park Harriers Clare Evans 2423 
Stadium Runners Robert Buchanan 2423 
Roberttown Road Runners Stephen Wood 2422 
Wakefield Triathlon Stephen Mulligan 2422 
Stainland Lions Aileen Baldwin 2422 
Eccleshill Road Runners Reena Mistry 2421 
Hyde Park Harriers Rebecca Rogers 2421 
Spenborough & District AC Ian Ogden 2421 
Roberttown Road Runners Mark Whitaker 2420 
Leeds Bradford Triathlon Club Hayley Lawrence 2419 
Penistone Footpath Runners William Halstead 2419 
Valley Striders Stephanie Gledhill 2419 
Abbey Runners James Bye 2419 
Valley Striders Sean Fitzgerald 2418 
Horsforth Harriers Becky Lawrence 2418 
Hyde Park Harriers Anthony Aimon 2418 
Skyrac Athletic Club Darren Parker 2418 
Penistone Footpath Runners Dawn Broom 2418 
Wakefield Harriers Joanne Biltcliffe 2417 
Stadium Runners David Miller 2417 
Stadium Runners Matt Carter 2416 
Scarborough Athletic Club Sue Haslam 2416 
Todmorden Harriers Richard Butterwick 2416 
Spenborough & District AC Dave Butler 2415 
Skyrac Athletic Club Nigel Batty 2415 
Penistone Footpath Runners Christopher Deacon 2415 
Hyde Park Harriers Rachel Bourne 2414 
Roberttown Road Runners John Hughes 2414 
Abbey Runners John Ward 2414 
Steel City Striders Michael Richardson 2413 
Baildon Runners Denise Johnson 2412 
26 point 2 Road Runners Club Anthony Whelan 2412 
Morpeth Harriers Paul Banks 2410 
Hyde Park Harriers Ken Fox 2409 
Heaton Harriers Kelly Dodds 2407 
Stadium Runners Gary Jackson 2405 
Askern & District Running Club Steve Barber 2405 
Stainland Lions David Hutchings 2404 
Harrogate Harriers Andrew Grant 2404 
Hyde Park Harriers Lucy Rider 2403 
Hyde Park Harriers Claire Geeson 2403 
Southport Waterloo AC Jenny Girdler 2402 
Barnsley Harriers Janet Heeley 2402 
Stadium Runners Stephen Pickup 2401 
Motherwell Athletics Club Christie Nisbet 2401 
Queensbury Running Club Peter Hughes 2401 
Bingley Harriers John Convery 2400 
Stainland Lions Anthony Mott 2400 
Valley Striders John Hobbs 2398 
RSPB Staff Paul Tranter 2398 
Pontefract Athletics Club Faye Banks 2398 
Bowland Fell Runners Simon Bennett 2397 
Southport Waterloo AC Mike Walker 2397 
East Cheshire Harriers Angela Oldham 2397 
Pudsey & Bramley Jon Holah 2396 
Rounday Runners Martin Clark 2395 
St Theresas Christopher Gill 2395 
Meltham Athletic Club Paul Elliott 2395 
Doncaster Athletic Club Mick Page 2394 
Quakers Running Club Brian Martin 2394 
Abbey Runners Alison Smith 2393 
Dewsbury Road Runners Flora Skidmore 2393 
Preston Harriers Robert Affleck 2393 
Hyde Park Harriers James Booth 2393 
Denby Dale Travellers Bridget Coomber 2393 
Wakefield Harriers Julie Briscoe 2393 
Leeds City Athletic Club Trevor Clough 2393 
Spenborough & District AC Lewis Bellwood 2393 
Goole Viking Striders Julie Masterman 2392 
Hyde Park Harriers Roberta Jordan 2392 
Pudsey Pacers Darryl Stead 2392 
Wakefield Triathlon Ciara Thomas 2391 
York Acorn Running Club Dawn Gibbs 2391 
Clowne Road Runners Darren King 2391 
Stainland Lions Gavin Mulholland 2390 
West Suffolk Athletics Club Tom Eames 2390 
City of Hull AC Steve Rennie 2390 
Wilmslow Running Club Rob Downs 2390 
Southport Waterloo AC Helen Lodge 2389 
Abbey Runners Stephen Greene 2389 
Ilkley Harriers Geoffrey Howard 2388 
Doncaster Athletic Club Kevin Newman 2388 
Rodillian Runners Adam Mills 2388 
Stainland Lions John Ingles 2387 
City of Hull AC Sophie Lee 2387 
Knavesmire Harriers George Bilsby 2386 
Wharfedale Harriers Jennifer Battersby 2385 
Durham City Harriers Rachel Bentley 2384 
Knaresborough Striders Jason Green 2384 
St Theresas Nathan Vaughan 2383 
Dark Peak Stephen Pyke 2383 
Rotherham Harriers Fiona Davies 2383 
Airecentre Pacers Andrew Smith 2383 
Tyne Bridge Harriers Keith Smith 2383 
Caistor Running Club Mike Wells 2382 
Spa Striders Gethyn Friswell 2382 
Horsforth Harriers Angela Johnson 2382 
Calder Valley Fell Runners Karl Gray 2381 
Otley Athletic Club Matt Podd 2381 
Sedgefield Harriers Running Club Justin Cox 2381 
Harrogate Harriers Andrew Dobby 2381 
Totley Athletic Club Yvonne Twelvetree 2381 
Harrogate Harriers Sarah Gill 2380 
Leeds City Athletic Club Babacarr Joof 2380 
Northern Vets Simon Wright 2380 
Stainland Lions Ryan Thompson 2380 
Hyde Park Harriers David Kynaston 2380 
City of Hull AC Jim Rogers 2379 
Hyde Park Harriers Hannah Marshall 2379 
Saltaire Striders Stephen Hetherington 2379 
Pontefract Athletics Club Christine McCarthy 2378 
Ackworth Road Runners Tim Ashby 2378 
Meltham Athletic Club Andy Whitworth 2378 
Abbey Runners Duncan Clark 2378 
Barnsley Athletic Club David Brooksbank 2377 
Dewsbury Road Runners Keith Long 2377 
Keighley & Craven AC Amanda Sterling 2377 
Hyde Park Harriers Jennifer Gridley 2375 
Leeds Bradford Triathlon Club Mark Summerson 2375 
Meltham Athletic Club Robert Matthews 2375 
Spenborough & District AC Kevin Ogden 2375 
Chapel Allerton Runners Jonathan Yates 2374 
Wallsend Harriers Graham Armstrong 2374 
Saltaire Striders Stuart Dunbar 2374 
Pudsey Pacers James Clark 2374 
Wakefield Harriers Matthew O'Connor 2373 
Dewsbury Road Runners Andy Meskimmon 2373 
Askern & District Running Club Stan Williams 2373 
Ackworth Road Runners Rebecca Winter 2373 
Kirkstall Harriers Adam Moger 2373 
Doncaster Athletic Club Philip Bussey 2372 
Queensbury Running Club Martin Firth 2372 
South Leeds Lakers Running Club John Sutton 2372 
Worksop Harriers Tracey West 2372 
Halifax Harriers Geoff Cumber 2372 
Penistone Footpath Runners Scott Hinchcliffe 2372 
Ackworth Road Runners Andrew Mascarenhas 2371 
Bristol & West Athletic Club Jarlath McKenna 2371 
Skipton Athletic Club Julian Hood 2370 
Kirkstall Harriers Randolph Haggerty 2370 
Barnsley Harriers Neil Fox 2369 
Holmfirth Harriers Michael Fanning 2369 
Lincoln Wellington Athletic Club Lucian Allison 2369 
Knavesmire Harriers Steven Clarke 2368 
Stadium Runners Kevin Lusk 2368 
Abbey Runners Elizabeth Austen 2368 
Pudsey Pacers Simon Platts 2368 
Beaumont Running Club Philip Chritchlow 2368 
Wetherby Runners Joseph Kwallah 2367 
Blackburn Harriers Pauline Powell 2366 
Hyde Park Harriers Gary Grant 2366 
Wolds Vets Garry Perkins 2366 
Dewsbury Road Runners Andy Dean 2366 
Scarborough Athletic Club David Fox 2366 
St Theresas Graham Shooter 2366 
Selby Striders Steve Middup 2365 
Horsforth Harriers Catherine Gray 2365 
Wakefield Triathlon Andrew Thompson 2365 
Morpeth Harriers Michael Steven 2365 
Leeds City Athletic Club Mike Burrett 2364 
New Marske Harriers Kay Neesam 2364 
Hyde Park Harriers Tom Martin 2364 
Leeds City Athletic Club Jonathan Walton 2364 
West End Runners Jules Oliver 2364 
Queensbury Running Club Carl Heron 2364 
Holmfirth Harriers Jo Bailey-Taylor 2363 
Penistone Footpath Runners Shaun Dimelow 2363 
Pontefract Athletics Club David Kidd 2363 
Rochdale Harriers Anna Blomfield 2363 
Ackworth Road Runners Denise Clark 2363 
Otley Athletic Club Scott Harrington 2362 
Penistone Footpath Runners Lisa Hinchcliffe 2362 
Penistone Footpath Runners Bernice Nixon 2362 
Borrowdale Fell Runners Simon Booth 2362 
Sale Harriers Gareth Raven 2362 
Spenborough & District AC Tony Bromley 2362 
Halifax Harriers Cath Dawson 2360 
Stockport Harriers Steve Shaughnessy 2360 
York Acorn Running Club David Lancaster 2360 
Denby Dale Travellers Mick Collinson 2360 
Dark Peak Keith Holmes 2360 
Beverley Athletic Club Zoe Dale 2360 
Dewsbury Road Runners John Calvert 2359 
Wrexham Athletic Club John Davies 2359 
Dewsbury Road Runners Madeline Stansfield 2359 
Valley Striders Michael Robins 2359 
Rotherham Harriers Terry Eastwood 2358 
Horwich Harriers Paul Muller 2358 
Red Rose Road Runners Philip Davidson 2358 
White City Road Running Club Stella Dinsdale 2357 
Lytham St Annes Running Club Joanne Goorney 2357 
Beverley Athletic Club Alan Flint 2357 
Dumfries Running Club Joasia Zakrzewski 2357 
Horsforth Harriers Richard Pattinson 2357 
Scarborough Athletic Club Ralph Broadley 2357 
Goole Viking Striders Mark Johns 2357 
Dragons Running Club Kevin Nicholas 2357 
Cheltenham Harriers Graham Rush 2356 
Horsforth Harriers Lee Greenhalgh 2356 
Tadcaster Harriers William Allan 2356 
Wakefield Triathlon Tracey Lancaster 2356 
Burnden Road Runners Lesley Fisher 2356 
Stadium Runners Andrew Pigg 2356 
Steel City Striders David Palmer 2356 
Horsforth Harriers Neil Burton 2355 
Dewsbury Road Runners James Morris 2355 
Ackworth Road Runners Darren Horobin 2355 
Ilkley Harriers Jonathon Sinclair 2355 
Kirkstall Harriers Steve Webb 2355 
Aldershot Farnham and District AC Richard Allen 2355 
Hyde Park Harriers Tom Eales 2355 
Spenborough & District AC Anthony Bradford 2355 
Pontefract Athletics Club Scott Daly 2354 
Penny Lane Striders Martin Swensson 2354 
Valley Striders Jeremy Ladyman 2354 
Wakefield Harriers Adam Peers 2354 
Hyde Park Harriers Dan Stevenson 2353 
Barnsley Harriers Andrew Pearson 2353 
Pudsey Pacers Karen Ratcliffe 2353 
Trafford Athletic Club Thomas Charles 2353 
Hyde Park Harriers Chris Jones 2352 
Liverpool Pembroke & Sefton H&AC Kirsty Longley 2352 
Rossendale Harriers Chris Fell 2352 
Stainland Lions Derek Parrington 2352 
Hyde Park Harriers Tom Pollard 2352 
Borrowdale Fell Runners Ben Bardsley 2352 
Baildon Runners Lorne McNeill 2352 
Kimberworth Striders Colin Earl 2351 
Baildon Runners Jim Wheldon 2351 
Saltaire Striders Martin Fillingham 2351 
Horsforth Harriers Steven Large 2351 
Mercia Fell Runners Lloyd Biddell 2351 
Southend Athletic Club Adam Hickey 2351 
Horsforth Harriers Joanna Shevlin 2351 
Nene Valley Harriers Philippa Taylor 2351 
Harrogate Harriers Chris Miller 2351 
Saltaire Striders Will Kerr 2350 
Knavesmire Harriers Stephen Maddison 2350 
Stadium Runners Ruth Thompson 2350 
Boston and District AC Stephen Boynton 2349 
Dewsbury Road Runners Andy Butler 2349 
Salford Harriers Mark Seed 2349 
Wakefield Harriers Peter Gooding 2349 
Penistone Footpath Runners Steve Storey 2349 
Wetherby Runners Paul Millgate 2348 
Kimberworth Striders Joanne Bolton 2348 
Holmfirth Harriers Margaret Sykes 2348 
Lincolnshire Quadrathlon Club Emma Watts 2348 
Pocklington Runners Richard Ginn 2348 
Holmfirth Harriers Aaron Kettlewell 2348 
Penistone Footpath Runners Damian Kilpin 2348 
Bingley Harriers Ian Holmes 2348 
Tadcaster Harriers Glen Johnson 2348 
Darlington Harriers Shirley Gibson 2347 
Heaton Harriers Dan Robins 2347 
Longwood Harriers Athletic Club Ian Mitchell 2346 
Otley Athletic Club Robin Outtersides 2346 
Valley Striders Ruth Warren 2346 
Stainland Lions Tanya Seager 2346 
Ilkley Harriers Tim Ashelford 2346 
Stockport Harriers Andrew Davies 2346 
Otley Athletic Club Howard Jeffrey 2346 
Hallamshire Harriers Julie Wilson 2346 
Harrogate Harriers Adam Prentis 2346 
Valley Striders Dawn Parton 2346 
Spenborough & District AC Courtney Benson 2345 
St Theresas Richard Herrington 2345 
Queensbury Running Club Michael Coe 2345 
Baildon Runners Kirsty Allen 2345 
Kirkstall Harriers Christopher Glover 2345 
Ripon Runners Simon Cave 2345 
Harrogate Harriers Paul Stockburn 2344 
Dark Peak David Lund 2344 
New Marske Harriers Sharon Bulman 2344 
Holmfirth Harriers David Milton 2344 
Bridlington Road Runners Phill Taylor 2344 
Roberttown Road Runners Richard Godden 2344 
Spenborough & District AC Graham Walsh 2344 
York Acorn Running Club Howard Winzar 2343 
South Leeds Lakers Running Club Jenna Rymer 2343 
Barnsley Harriers Steve Fowler 2343 
Barton & District AC Ben Sadowyj 2343 
Denbigh Harriers Martin Cortvriend 2343 
Valley Hill Runners Richard Borysiewicz 2343 
Spenborough & District AC Darren Wake 2343 
Rothwell Harriers Lynn Metcalfe 2343 
Bingley Harriers Peter Covey 2343 
Leeds City Athletic Club Jason Cherriman 2342 
Salford Harriers Marc Brown 2342 
Spenborough & District AC Lee Dolman 2342 
Tonbridge Athletic Club Nathan Marsh 2342 
Dark Peak Tom Saville 2342 
Ilkley Harriers Jack Wood 2342 
Goole Viking Striders Martin Booth 2342 
Horsforth Harriers Kevin Watson 2341 
York Acorn Running Club Paul Whitaker 2341 
Stadium Runners Mark Davies 2341 
Keswick Athletic Club Sam Stead 2341 
Rothwell Harriers John McCarthy 2341 
Holme Pierrepont Running Club Christine Heaton 2341 
Dark Peak Nick Kirk 2340 
Barnsley Athletic Club Beth Massey 2339 
Clayton Le Moors Harriers Laura Hesketh 2339 
Wakefield Harriers Jenny Latham 2339 
Askern & District Running Club Brian Watts 2339 
Hyde Park Harriers Liam O'Brien 2339 
Stainland Lions Jan King 2339 
Baildon Runners Susan Coates 2339 
Beverley Athletic Club Jackie Hardman 2339 
Penistone Footpath Runners Alan Knox 2339 
Rounday Runners Callum Elson 2338 
Pudsey & Bramley Richard Pattinson 2338 
Valley Striders John Hussey 2338 
Ilkley Harriers Tom Adams 2338 
Lincoln Wellington Athletic Club Sean Barkes 2338 
Wolds Vets Mick Casey 2338 
Sheffield Uni Iraitz Arrospide 2338 
Stainland Lions Sean Thompson 2338 
Holmfirth Harriers Tim Street 2338 
Askern & District Running Club Gregory Skelton 2338 
Ilkley Harriers Sally Malir 2337 
Holmfirth Harriers Richard McLeod 2337 
Royton Road Runners Debbie Fiddling 2337 
Ripley Running Club Eleanor Robinson 2337 
Clayton Le Moors Harriers Paul Thompson 2337 
Middlesbrough & Cleveland Harriers Mark Evans 2337 
Warrington Athletic Club Stephen Watmough 2337 
Blackpool Wyre Fylde Athletic Club Bev Wright 2337 
Notts Athletic Club Ben Douglas 2336 
Wolds Vets Jane Morley 2336 
Skyrac Athletic Club Tim Straughan 2336 
Birtley Athletics Club Tracy Millmore 2336 
Pudsey Pacers Dave Burdon 2336 
Holmfirth Harriers Brandon Holdroyd 2336 
Keighley & Craven AC Elisa Woffenden 2336 
Barrow Runners Ann Hillier 2335 
Steel City Striders Andrew Davies 2335 
Wharfedale Harriers Nicholas Charlesworth 2334 
Rotherham Harriers Sam Clegg 2334 
St Theresas Terry Midgley 2334 
Todmorden Harriers Robin Tuddenham 2334 
Dark Peak Lloyd Taggart 2334 
Halifax Harriers Ian Whitehouse 2334 
Kingstone Runners James Thompson 2334 
Penistone Footpath Runners Matthew Robinson 2334 
Rothwell Harriers Darren Walker 2334 
Ilkley Harriers Derek Oliver 2333 
Kimberworth Striders Malcolm Senior 2333 
Belgrave Harriers Andrius Jaksevicius 2333 
Valley Striders Graham Jones 2333 
Valley Striders Paul White 2333 
Pudsey & Bramley Stephen Woods 2333 
Halifax Harriers David Ingle 2333 
Stainland Lions Jonathan Collins 2333 
Billingham Marsh House Harriers Andy Chadfield 2333 
Darlington Harriers Linda Noble 2333 
Pocklington Runners Jim Holding 2333 
Keighley & Craven AC Shaun Wilkinson 2333 
Hyde Park Harriers Simon McGrath 2333 
Valley Striders Callum Parton 2332 
Kimberworth Striders Kevin Doyle 2332 
Eccleshill Road Runners Noel Akers 2332 
Sale Harriers Gary Rowlinson 2332 
Pocklington Runners Simon Rycroft 2331 
Team Manvers Triathlon Pat Hagan 2331 
Horsforth Harriers Lindsay Clegg 2331 
Queensbury Running Club Peter May 2331 
Totley Athletic Club Stephen Pope 2331 
Baildon Runners John Buddle 2331 
Holmfirth Harriers Julian Rose 2331 
Knavesmire Harriers Phillip Elliott-Dick 2331 
Dark Peak Kevin Saville 2331 
Driffield Striders Shaun Hobson 2331 
Pudsey Pacers Peter Enever 2330 
Altrincham Athletic Club Olivia Walwyn 2330 
Bolton Utd Harriers Karl Darcy 2330 
Leeds City Athletic Club Alice Leake 2330 
Ripon Runners Stan Appleton 2330 
Stockport Harriers Pat Martin 2330 
Wilmslow Running Club Paul Norris 2330 
Leeds City Athletic Club Emma Clayton 2330 
Heaton Harriers Craig Smith 2329 
Scunthorpe Athletic Club Michael McInerney 2329 
Southport Waterloo AC Robert McGrath 2329 
Barton & District AC Mark Nettleton 2329 
Valley Striders Chris Sawyer 2329 
Halifax Harriers Sarah Cumber 2329 
Rothwell Harriers Jason Westmoreland 2329 
Skipton Athletic Club Ann-marie Bulcock 2329 
Halifax Harriers Mark Crabtree 2329 
Jarrow & Hebb Georgia Campbell 2329 
Swaledale Road Runners Andrew Fletcher 2329 
Rotherham Harriers David Tune 2329 
East Hull Harriers Sara Rookyard 2328 
Hallamshire Harriers Andrew Challenger 2328 
Mynydd Du Mountain Runners Mark Palmer 2328 
Datchet Dashers Christopher Hunt 2328 
Shropshire Shufflers Running Club Paul Bowes 2328 
Stadium Runners Simon Courtney 2328 
Ilkley Harriers Jane McCarthy 2328 
Stadium Runners Martin Bown 2328 
Leeds City Athletic Club Chris Smith 2327 
Howgill Harriers Sam Fisher 2327 
Penistone Footpath Runners Gareth Cooke 2327 
Harrogate Harriers Jon Blane 2327 
Beverley Athletic Club Mark Dalton 2327 
New Marske Harriers Kath Aspin 2327 
Tyne Bridge Harriers Tom Charlton 2327 
East Hull Harriers Robert Weekes 2327 
Halifax Harriers Simon Johnson 2326 
Penistone Footpath Runners Daren Nockels 2326 
Askern & District Running Club Dean Winter 2326 
Rotherham Harriers Peter Neal 2326 
Clayton Le Moors Harriers Colin Shuttleworth 2326 
Penistone Footpath Runners Kelvin Bowskill 2326 
New Marske Harriers Dean Newton 2326 
Wakefield Harriers Nicky Steel 2325 
Wetherby Runners Lisa Mawer 2325 
Wakefield Harriers Jacqui Khoueiry 2325 
Rothwell Harriers Janet Beecroft 2325 
Pontefract Athletics Club Angela Hannon 2325 
Barnsley Harriers Joanne Birkinshaw 2325 
Oldham & Royton Michael Mannings 2325 
Borrowdale Fell Runners Mark Roberts 2325 
Warrington Athletic Club Mervyn Ward 2325 
Kimberworth Striders Ken Chapman 2324 
Pickering Running Club Simon Jones 2324 
Ackworth Road Runners David Hughes 2324 
Valley Striders Franco Pardini 2324 
Leicester Triathlon Club Shem Ardron 2324 
Otley Athletic Club Tony Walker 2324 
Stainland Lions John Bassinder 2324 
St Theresas John Robson 2324 
City of York Athletics Club Charlotte Mason 2324 
Beverley Athletic Club Darren Edge 2323 
Northern Vets Paul Marchant 2323 
North York Moors AC James Fahey 2323 
Stockport Harriers Lesley Sinclair 2323 
St Theresas Jessica McMullan 2323 
Saltaire Striders Christopher Jones 2323 
Quakers Running Club Michael Joyeux 2323 
Ilkley Harriers David Westhead 2323 
Knavesmire Harriers Neil Strange 2322 
Holmfirth Harriers Lorraine Smith 2322 
Stockport Harriers Jayne Lawton 2322 
Dewsbury Road Runners Kevin Watson 2322 
White City Road Running Club Graham Naylor 2322 
Penistone Footpath Runners Maxine Deacon 2322 
Spenborough & District AC Lesley Leggett 2322 
Dewsbury Road Runners Stephen Chapman 2322 
North Derbyshire Running Club Deborah Lock 2321 
Dewsbury Road Runners Heather Mitchell 2321 
North Derbyshire Running Club Suzanne Sharman 2321 
Otley Athletic Club James Kettleborough 2321 
Otley Athletic Club Rogan Ashton 2321 
Hornsea Harriers Mark Williamson 2321 
Skyrac Athletic Club Andy McCue 2321 
Knavesmire Harriers Margaret Metcalfe 2321 
Barnsley Athletic Club Keith Littlewood 2321 
Bingley Harriers Peter Pyrah 2321 
York Acorn Running Club Michael Carricker 2321 
Horsforth Harriers Ciaran Forde 2320 
Billingham Marsh House Harriers Gary Dack 2320 
Ackworth Road Runners Terence Forrest 2320 
Thirsk And Sowerby Harriers Rob Burn 2320 
Preston Harriers Alan Appleby 2320 
Pudsey Pacers Nigel Armitage 2320 
Kimberworth Striders Patrick Rooney 2320 
Abbey Runners Michaela Clark 2320 
Valley Striders Liz Ball 2319 
New Marske Harriers Martin Murray 2319 
Royton Road Runners Rob James 2319 
Harrogate Harriers Jane Holmes 2319 
Vale Royal Athletic Club Colin Rathbone 2319 
Racing TNT Chesterfield Niko Raine 2319 
Calder Valley Fell Runners Steve Oldfield 2319 
Pocklington Runners Darran Ball 2319 
Holmfirth Harriers Rob Kersey 2319 
Beverley Athletic Club Lewis Holloway 2319 
Kingston Upon Hull AC Gregan Clarkson 2319 
Clayton Le Moors Harriers Jacob Watson 2319 
St Theresas Wanda MacDonald 2319 
Ivanhoe Runners Alastair Chambers 2319 
Hallamshire Harriers Ben Beattie 2318 
Dewsbury Road Runners Andrew Croft 2318 
Wakefield Harriers Stephen Tilford 2318 
Trentham Running Club Simon Dunn 2318 
Pudsey Pacers William Overton 2318 
North Shields Poly AC Greg Penn 2318 
York Acorn Running Club Michael Tasker 2318 
Hyde Park Harriers Michael Vargas 2317 
Brighton & Hove Athletic Club James Turner 2317 
Burnden Road Runners Anne Ferguson 2317 
Bingley Harriers Peter Ellerton 2317 
Wesham Road Runners Lee Barlow 2317 
Leeds City Athletic Club Chris Corcoran 2317 
Stainland Lions Ed Hyland 2317 
Halifax Harriers Johanna Winks 2317 
Clayton Le Moors Harriers John Hartley 2317 
Pudsey Pacers Susan Ransome 2317 
Knavesmire Harriers Gareth Green 2316 
Rotherham Harriers Steve Marshall 2316 
Manchester FrontRunners James Moles 2316 
Kirkstall Harriers Andy Carter 2316 
Knavesmire Harriers Pete Downes 2316 
City of Hull AC Carla Stansfield 2316 
Wesham Road Runners Robert Danson 2316 
Barnsley Athletic Club Graham Bateson 2316 
Wakefield Harriers Chris Rippon 2316 
Halifax Harriers Nigel Crossfield 2316 
Pocklington Runners Alison Thornton 2315 
St Theresas Martin Horbury 2315 
Ambleside Athletic Club Jon Deegan 2315 
Goole Viking Striders Andrew Masterman 2315 
Ackworth Road Runners Karen Ball 2315 
Pocklington Runners Mike Pullon 2315 
Beaumont Running Club Ian Parker 2315 
Wolds Vets Tracy Gibson 2315 
Pontefract Athletics Club Kevin Waite 2314 
Ackworth Road Runners Richard Smart 2314 
Halifax Harriers Watson Peel 2314 
Tri Anglia Triathlon Club David Hudson 2314 
Ackworth Road Runners Gail Tombs 2314 
Barrow Runners Alex Toll 2314 
Airecentre Pacers Margaret Britton 2314 
Middlesbrough & Cleveland Harriers Gordon Baird 2314 
Steel City Striders Richard Pegg 2314 
Steel City Striders Peter Brown 2314 
Barnsley Harriers Rich Spooner 2314 
Dewsbury Road Runners David Smith 2314 
Rounday Runners Phil Burton 2313 
Scarborough Athletic Club Richard Buckle 2313 
Holmfirth Harriers Becky Burdon 2313 
Notfast Running Club Damian Davies 2313 
Trawden Athletic Club Nick Gaskell 2313 
East Hull Harriers Stephen Taylor 2313 
British Library Steve Boynton 2313 
Goole Viking Striders Jonny McFaul 2313 
Penistone Footpath Runners Julie Buckley 2313 
Rounday Runners Susan Lewis 2313 
Rounday Runners Anne Lewis 2313 
Fell Runners Association Mike Allison 2313 
Driffield Striders Karen Gordon 2312 
New Marske Harriers Tristan Learoyd 2312 
Richmond & Zetland Harriers Ken Harker 2312 
Kingstone Runners Mark Havenhand 2312 
Saltaire Striders Helen Love 2311 
Halifax Harriers Rachel Beaumont 2311 
Otley Athletic Club Andrew Webster 2311 
Barrow & Furness Striders AC Philip Waite 2311 
Stainland Lions Craig Miller 2311 
Baildon Runners Donald Johnson 2311 
Middleton Harriers Athletic Club Mick Bull 2311 
Durham Fell Runners Paul Kelly 2311 
Harrogate Harriers Simon Watson 2311 
Wakefield Harriers Richard West 2311 
Todmorden Harriers Dave Collins 2311 
Wharfedale Harriers Bradley Dickerson 2311 
Knavesmire Harriers John Oliver 2310 
Knowsley Harriers AC Mark Bissell 2310 
Chapel Allerton Runners Stephen Taylor 2310 
York Acorn Running Club Gill Boynton 2310 
Rochdale Harriers Ian Stainthorpe 2310 
Valley Striders Myra Jones 2310 
North York Moors AC Martin Luxton 2310 
West End Runners Claire Fitzpatrick 2310 
Harrogate Harriers Brian Miller 2310 
Vocalink Running Club Simon Williams 2310 
East Hull Harriers Michael Hargreaves 2310 
Penistone Footpath Runners Keith Gordon 2310 
West End Runners David Frankland 2310 
St Theresas Daniel Grant 2309 
Stockport Harriers Andi Jones 2309 
Holmfirth Harriers Val Battye 2309 
Holmfirth Harriers Matthew Rose 2309 
Rothwell Harriers Helen Mann 2309 
Stainland Lions Helen Fay 2309 
Stainland Lions Richard Brown 2308 
St Helens Sutton Athletic Club Gemma Connolly 2308 
City of Hull AC Pete Baker 2308 
Nidd Valley Road Runners Martin Lofthouse 2308 
Sheffield Triathlon William Bealby 2308 
Wetherby Runners Andrew Walsh 2308 
Longwood Harriers Athletic Club Jason Newsome 2308 
Denby Dale Travellers Lesley Leggett 2308 
Burnden Road Runners Keith Thomas 2308 
Spenborough & District AC Jenni Muston 2308 
Bingley Harriers Stuart Thompson 2307 
Dark Peak Eugene Rybinski 2307 
Crook and District Athletic Club Wayne Pearson 2307 
Barnsley Harriers Alan Ford 2307 
Southport Waterloo AC Mark Dunham 2307 
Dewsbury Road Runners Tim Dean 2307 
Stadium Runners Linda Spencer 2307 
Holmfirth Harriers Chris Beadle 2307 
Hyde Park Harriers Jimmy Sheldon 2307 
Keswick Athletic Club Julie Carter 2307 
Gateshead Harriers Steven Medd 2306 
East Hull Harriers Nigel Sisson 2306 
Knaresborough Striders Nicola Carter 2306 
Penistone Footpath Runners Barbara Haigh 2306 
Rothwell Harriers Paul Marchant 2306 
Mansfield Harriers Maddy Collinge 2306 
Todmorden Harriers Darren Graham 2306 
Valley Striders Carmel Barker 2306 
Meltham Athletic Club Adele Tayles 2306 
Darlington Harriers Val Clarke 2306 
Southport Waterloo AC Susan Cooper 2305 
Beeston Athletic Club Christopher Bell 2305 
Swaledale Road Runners Derek Parrington 2305 
Wakefield Harriers Matthew Hill 2305 
Bingley Harriers Fred Gibbs 2305 
Steel City Striders Carol Beattie 2305 
Ellesmere Port Running Club David Nalder 2305 
Holmfirth Harriers Darren Hanson 2305 
Halifax Harriers Paul Berry 2305 
Dewsbury Road Runners Alistair Walder 2305 
Horwich Harriers Chris Farrell 2304 
Pocklington Runners Stuart Smith 2304 
Stainland Lions Catherine O'Shaughnessy 2304 
Ackworth Road Runners Martyn Stearn 2304 
Holmfirth Harriers Ted Chamberlain 2304 
Hermitage Harriers Running Club Matt Adcock 2304 
Wakefield Triathlon Gordon Kilroy 2304 
Barlick Fell Runners Craig Shearer 2304 
York Acorn Running Club David Bannister 2304 
Knavesmire Harriers Nik Tarrega 2304 
Ackworth Road Runners Richard Thackeray 2304 
Wakefield Harriers Steve Tibbs 2304 
Wharfedale Harriers Nathan Martin 2304 
Eccleshill Road Runners Claire Hern 2304 
Pickering Running Club Simon Rycroft 2304 
Doncaster Athletic Club Lee Milburn 2303 
Spenborough & District AC Tom Dart 2303 
Queens Park Harriers Matt Kitching 2303 
Pudsey Pacers Stephen Pattison 2303 
Hallamshire Harriers Jorja Hague 2303 
Calder Valley Fell Runners James Logue 2303 
Bingley Harriers Don Johnson 2303 
Rothwell Harriers Jo Heseltine 2303 
Kirkstall Harriers Emma Ballantyne 2303 
Keighley & Craven AC Chris Tomes 2302 
Knavesmire Harriers Danny Chan 2302 
Leeds City Athletic Club Timmy Davies 2302 
York Postal Harriers Darren Baker 2302 
City of Hull AC David Ball 2302 
Bury Athletic Club Ben Coop 2302 
Skipton Athletic Club Hilary Seward 2302 
Radcliffe Athletic Club Neal Emmerson 2302 
Kimberworth Striders Dan Birkinshaw 2302 
Steel City Striders Nick O'Sullivan 2302 
Penistone Footpath Runners Robert Lees 2302 
Horsforth Harriers Ed Sanders 2302 
City of Hull AC Gavin Dalton 2302 
Stadium Runners Andrew Ferguson 2302 
Cleethorpes Athletic Club Chris Wray 2302 
Penistone Footpath Runners Tamsin Warsop 2301 
Steel City Striders Nicholas Scott 2301 
Hyde Park Harriers Graeme Miles 2301 
Otley Athletic Club Jamil Parapia 2301 
Wakefield Harriers Mark Bostock 2301 
Horsforth Harriers Nathan Crossley 2301 
Nidd Valley Road Runners Andy Todd 2301 
Southport Waterloo AC Mark Ashby 2301 
Nidd Valley Road Runners David Seaman 2301 
Horsforth Harriers Angela Pattinson 2301 
Easingwold Running Club Colin Fletcher 2301 
Stockport Harriers James Scott-Buccleuch 2301 
Easingwold Running Club Howard Thompson 2301 
Denby Dale Travellers Peter McEvoy 2301 
Skipton Athletic Club Neil Maloney 2300 
Halifax Harriers April Caufield 2300 
Valley Striders Gary Mann 2300 
Wakefield Harriers Shaun Mollart 2300 
Penistone Footpath Runners Lesley Latchem 2300 
Rothwell Harriers Dale Richardson 2300 
Dewsbury Road Runners Tim Rowling 2300 
Penistone Footpath Runners John Howsham 2300 
Horsforth Harriers Neal Edmondson 2300 
Chapel Allerton Runners Nick Keen 2300 
Valley Striders Kevin McMullan 2300 
Hermitage Harriers Running Club Jason Williams 2300 
Spenborough & District AC Simon Cragg 2300 
City of Hull AC Jonathan Godfrey 2300 
Valley Striders Tom Venning 2300 
Sale Harriers Lee Kaufman 2300 
Burnden Road Runners Paula Pilling 2300 
Valley Striders David Herdsman 2300 
Pudsey Pacers Sandra Foster 2299 
Stockport Harriers Charlie Batho 2299 
Barnsley Harriers Alan Schofield 2299 
Oakwell Running Bears Christine Lay 2299 
Pensby Runners Simon Rogers 2298 
Wilmslow Running Club Andrew Whittingham 2298 
Valley Striders Paul Fotherby 2298 
Clowne Road Runners Andrew Ward 2298 
New Marske Harriers Lewis Gamble-Thompson 2298 
Wirral Athletic Club Kelvin Dickinson 2298 
Rotherham Harriers Drew Donaldson 2298 
Sheffield Running Club Stuart Little 2298 
Holmfirth Harriers Jacqui Khoueiry 2298 
Barnsley Athletic Club Jack Hackleton 2298 
Bingley Harriers Lesley Watson 2298 
Hyde Park Harriers Clare Maxwell 2298 
Rotherham Harriers Arron Larkin 2298 
Bingley Harriers Shona Stone 2298 
Durham City Harriers Matthew Hornsby 2297 
Bury Athletic Club Byron Edwards 2297 
Baildon Runners Mark Delaney 2297 
Stainland Lions David Waite 2297 
Dewsbury Road Runners Chris Hardy 2297 
Sale Harriers Tim Kennedy 2297 
Sale Harriers Sarah Douglas 2297 
Penistone Footpath Runners Robin Clough 2297 
Hyde Park Harriers Ruth Hancox 2297 
Trawden Athletic Club David Lord 2297 
Barnsley Athletic Club Jim Chisholm 2297 
Halifax Harriers Michael Gaughan 2296 
City of Hull AC Andy Guymer 2296 
Bingley Harriers Graham Askew 2296 
Steel City Striders Barry Gyte 2296 
East Hull Harriers Paul Nippress 2296 
Barnsley Harriers Paul Dodd 2296 
Penistone Footpath Runners Martin Ball 2296 
Scunthorpe Athletic Club Sarah Kemshall 2296 
Stainland Lions Mark Pigford 2296 
Dark Peak Dave Tait 2296 
Valley Striders Chloe Hudson 2295 
Deeside Athletic Club Alan Smith 2295 
Knavesmire Harriers Richard Purser 2295 
Hyde Park Harriers Angus Milne 2295 
Sheffield Triathlon Cerys Thomas 2295 
Ancholme Valley AC Chris Gibbs 2295 
West Hull Ladies Road Running Club Amanda Dean 2295 
Knavesmire Harriers David Smithers 2295 
Saltaire Striders Rachel Boyd 2295 
Crossgates Harriers Steven Abbott 2295 
Askern & District Running Club Aden Ball 2295 
Royton Road Runners Ian Dale 2295 
Knavesmire Harriers Nick Griffin 2295 
Bingley Harriers Paul Mitchell 2295 
Keswick Athletic Club Mark Lamb 2295 
Leeds Bradford Triathlon Club Tim Ashelford 2295 
North York Moors AC Alasdair Tatham 2294 
Rossendale Harriers Thornton Taylor 2294 
Meltham Athletic Club Daniel Greenwood 2294 
Hillingdon Athletics Club George Ravenhall 2294 
City of Hull AC Stuart Carmichael 2294 
Beverley Athletic Club Sarah Tock 2294 
Sheffield Running Club Joe Fowler 2294 
Halifax Harriers John Greenwood 2294 
Rotherham Harriers Keith Williams 2294 
Wakefield Harriers Craig Orr 2294 
Wakefield Harriers Ian Shipley 2294 
Rossendale Harriers Sam Tosh 2294 
Horsforth Harriers Aisling Wall 2294 
Steel City Striders Andy Buck 2294 
Sunderland Harriers Kevin Jeffress 2294 
Pontefract Athletics Club Faye Lightowler 2294 
Askern & District Running Club Ian Mason 2294 
Wesham Road Runners Garry Barnett 2294 
Dewsbury Road Runners Wayne Ryan 2293 
Wharfedale Harriers Gill Myers 2293 
Horwich Harriers Nick Kelly 2293 
Dewsbury Road Runners John MacPhail 2293 
Barnsley Athletic Club Lisa Skinner 2293 
Nidd Valley Road Runners Carol Morgan 2293 
Horsforth Harriers Steve Wood 2293 
Idle Athletic Club Donna Edmondson 2293 
Rotherham Harriers Jonathan Johnson 2293 
Nidd Valley Road Runners Emma David 2293 
Keighley & Craven AC Sarah O'Sullivan 2293 
Pudsey Pacers David Cooper 2293 
Horwich Harriers Robert Jackson 2293 
Horsforth Harriers Ron Taverner 2293 
Handsworth Roadhogs Phil Eddison 2293 
Wakefield Triathlon Roisin Thomas 2293 
Askern & District Running Club Graham Werrett 2292 
Astley & Tyldesley Road Runners Steve Coleman 2292 
St Theresas Ross Phelan 2292 
Selby Striders Nic Tate 2292 
Valley Striders Matthew Hallam 2292 
Stadium Runners Jamie Brannan 2292 
Pudsey Pacers Lynn Barrett 2292 
Worksop Harriers Thomas Shaw 2292 
Sheffield Running Club Joe Sweetnam-Powell 2292 
Cockermouth ASA Paul Coon 2292 
Valley Striders Clive Bandy 2292 
Penny Lane Striders Andrew Keeley 2292 
Southport Waterloo AC Sue Stewart 2292 
Holme Pierrepont Running Club David Greenwood 2292 
Hartlepool Burn Road Harriers Paul Wilson 2291 
Wharfedale Harriers Judy Howells 2291 
North York Moors AC Phil Jarvis 2291 
Radcliffe Athletic Club Anna Lupton 2291 
Scarborough Athletic Club Geoff Cromack 2291 
Hyde Village Striders Vicky Wright 2291 
New Marske Harriers Patricia Speedie 2291 
Halifax Harriers Bryn Barker 2291 
East Hull Harriers Shirley Oglesby 2291 
Eden Runners Mike Allison 2290 
Sutton in Ashfield Harriers & AC Kristian Watson 2290 
Black Combe Runners Lou Lyness 2290 
Wakefield Harriers John Ludvigsen 2290 
Dorking and Mole Valley Athletics Club Hannah Jarvis 2290 
Clayton Le Moors Harriers Breton Holdsworth 2290 
Holmfirth Harriers John Ewart 2290 
Nidd Valley Road Runners Fiona Deacon 2290 
Richmond & Zetland Harriers Shona Fletcher 2290 
Wakefield Harriers Paul Marchant 2290 
North Derbyshire Running Club Ian Monaghan 2290 
South Derbyshire Road Runners Stuart Halsey 2290 
Pudsey & Bramley Rachel Pilling 2290 
Quakers Running Club Diane Vaughan 2290 
Sheffield Running Club Kev Lilley 2290 
York Acorn Running Club Kristoff Boynton 2290 
East Cheshire Harriers Tony Hillier 2290 
Horwich Harriers Sandra Kelly 2289 
Ilkley Harriers Hilda Coulsey 2289 
Royal Air Force Athletic Association Richard Bateson 2289 
North Shields Poly AC Jacqueline Penn 2289 
Swaledale Road Runners Jacqueline Keavney 2289 
Knavesmire Harriers Sarah Attwood 2289 
Easingwold Running Club Mark Whiteman 2289 
Wetherby Runners Stella Cross 2289 
Knavesmire Harriers Phillip Elliott 2289 
Royton Road Runners Chris Lowe 2289 
Evenwood Road Runners John Clifford 2289 
Southport Waterloo AC Robert Johnson 2289 
Keighley & Craven AC Claire Cooper 2289 
Knavesmire Harriers Robert Ward 2288 
City of Hull AC John Smith 2288 
Horsforth Harriers Paul Gidlow 2288 
New Marske Harriers Ronnie Sherwood 2288 
Penistone Footpath Runners Mark Riordan 2288 
Beverley Athletic Club Lee Phipps 2288 
Harrogate Harriers Tim Broomfield 2288 
Pocklington Runners Michael Smith 2288 
Penistone Footpath Runners Jude Matthews 2288 
Stainland Lions Michael Greer 2288 
Skyrac Athletic Club Jonathan Forey 2287 
Leeds Bradford Triathlon Club Tom Langdon 2287 
Bracknell Forest Runners Richard Allen 2287 
Wharfedale Harriers Monica Padilla 2287 
Selby Striders Robert McWilliam 2287 
Skipton Athletic Club Sue Marshall 2287 
Knavesmire Harriers John Middleton 2287 
Otley Athletic Club Phil Robinson 2287 
Valley Striders Elizabeth Reddington 2287 
Stainland Lions Simon Rawnsley 2287 
Page 1
<< Prev | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | Next>>
 
<<< Back To The Rankings
 

Version 3.1 Webdesign © Andrew Cottier 2018